امروز : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۹:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بحران در اردوی حریف فردای استقلال

تیم فوتبال نفت تهران در حالی قرار است فردا به مصاف استقلال تهران برود که بی‌پولی و عدم پایبندی به تعهدات مسئولان این باشگاه نسبت به بازیکنان این تیم باعث شده تا علاوه بر تعطیل شدن تمرین نفتی‌ها حضور این تیم مقابل آبی‌پوشان پایتخت هم در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. طبق قول و قرارهای […]

تیم فوتبال نفت تهران در حالی قرار است فردا به مصاف استقلال تهران برود که بی‌پولی و عدم پایبندی به تعهدات مسئولان این باشگاه نسبت به بازیکنان این تیم باعث شده تا علاوه بر تعطیل شدن تمرین نفتی‌ها حضور این تیم مقابل آبی‌پوشان پایتخت هم در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.

طبق قول و قرارهای قبلی مسئولان فعلی باشگاه قرار بود بازیکنان نفت تا امروز شارژ مالی شوند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه پیگیری هم از سوی مسئولان باشگاه انجام نشد تا بازیکنان تیم نفت تصمیم بگیرند امروز با تعطیل کردن تمرین اعتراض خود را اینگونه به گوش مدیران باشگاه نفت برسانند.

علاوه بر تمرین نکردن بازیکنان نفت در تمرین امروز آنها با یکدیگر قرار گذاشتند که در اردوی پیش از بازی حاضر نشوند و به همین دلیل شاگردان حمید درخشان راهی هتل نخواهند شد و تصمیم گرفتند فردا ۲ ساعت قبل از بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و پس از بازی مقابل استقلال مجدداً به اعتصاب و اعتراض خود نسبت به بدقولی مسئولان باشگاه نفت ادامه دهند.

این در حالی است که برخی از بازیکنان عنوان کرده‌اند در اعتراض به این شرایط، حتی شاید مقابل استقلال به میدان هم نروند چرا که مشکلات بازیکنان نفت آن قدر زیاد شده که کاسه صبر بازیکنان نفت لبریز شده است و قصد دارند با این کارها، به شرایط سخت خود اعتراض کنند.

مشکلات باشگاه نفت با وجود قول و وعده‌های مسئولان فعلی این باشگاه کماکان پابرجاست و این در حالی است که بازیکنان این تیم حتی تغذیه بعد از تمرین را هم ندارند و در این شرایط آنها تصمیم گرفتند تا با این اقدام اعتراض خود را به بدقولی‌هایی که بارها به آنها صورت گرفته نشان دهند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news