امروز : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۹:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بری: در لبنان همه با حزب‌الله همکاری می‌کنند؛ تحریم کنگره جدید نیست

«نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان روز یکشنبه اعلام کرد که «تحریم‌های جدید آمریکا علیه حزب‌الله که کنگره قصد دارد آن را اعمال کند، چیز جدیدی نیست و همان تحریم‌های سابق است». به گزارش روزنامه الحیاة، بری با بیان اینکه اختیاراتی که کنگره به رئیس جمهور آمریکا برای تعیین افراد جدید برای ورود به لیست تحریم […]

«نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان روز یکشنبه اعلام کرد که «تحریم‌های جدید آمریکا علیه حزب‌الله که کنگره قصد دارد آن را اعمال کند، چیز جدیدی نیست و همان تحریم‌های سابق است».

به گزارش روزنامه الحیاة، بری با بیان اینکه اختیاراتی که کنگره به رئیس جمهور آمریکا برای تعیین افراد جدید برای ورود به لیست تحریم حزب‌الله داده، همان اختیاراتی است که به رئیس جمهور پیشین این کشور داده شده بود گفت، «حتی این بخش هم چیز جدیدی نیست… باراک اوباما از آن [اختیارات] استفاده نکرده بود».

بری دلیل تمایل آمریکا برای تحریم جدید علیه حزب‌الله را تمایل برخی نمایندگان آمریکایی در تلاش برای راضی کردن اسرائیل و لابی [صهیونیستی در آمریکا] دانست و درباره تأثیر تحریم‌های جدید آمریکا در همکاری طرف‌های مختلف در انتخابات [پارلمان لبنان] با حزب‌الله را رد کرد و گفت: در این صورت آنها [آمریکایی‌ها] باید همه ما را تحت تعقیب قرار بدهند چون همه طرف‌ها با حزب‌الله در پارلمان و دولت که حضور دارد، همکاری می‌کنند؛ این غیرمنطقی است.

رئیس پارلمان لبنان همچنین با اشاره به انتخابات پارلمانی اعلام کرد که این انتخابات در زمان مقرر برگزار می‌شود.

انتخابات پارلمانی لبنان قرار است می ۲۰۱۸ (بهار سال آینده) برگزار شود.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news