امروز : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۹:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسن‌زاده: پرسپولیس در دربی ترسیده بود

رضا حسن‌زاده درباره دربی ۸۵ که به شکست یک بر صفر استقلال انجامید، اظهار داشت: استقلال در دربی بد بازی نکرد. پرسپولیس هم ترسیده بود و به‌خلاف گذشته، تیم برانکو بی‌محابا حمله نمی‌کرد. پرسپولیسی‌ها بیشتر دنبال این بودند که از تک‌گل‌شان دفاع کنند. البته برنامه خاصی هم از استقلال ندیدیم. ای‌کاش وینفرد شفر می‌توانست چیدمان […]

رضا حسن‌زاده درباره دربی ۸۵ که به شکست یک بر صفر استقلال انجامید، اظهار داشت: استقلال در دربی بد بازی نکرد. پرسپولیس هم ترسیده بود و به‌خلاف گذشته، تیم برانکو بی‌محابا حمله نمی‌کرد. پرسپولیسی‌ها بیشتر دنبال این بودند که از تک‌گل‌شان دفاع کنند. البته برنامه خاصی هم از استقلال ندیدیم. ای‌کاش وینفرد شفر می‌توانست چیدمان بهتری داشته باشد.

«چرا دیگر از پادوانی در خط دفاع استفاده نمی‌شود؟ چرا روزبه چشمی دیگر در خط میانی بازی نمی‌کند؟»، وی با طرح این پرسش‌ها افزود: شفر تا بخواهد ارنج اصلی را پیدا کند، نیاز به زمان دارد، اما امیدوارم بیشتر از یک ماه طول نکشد. پیش از این باید به بازیکنان می‌گفتند در چه تیمی بازی می‌کنند، اما الآن استقلال شرایطی دارد که باید به شفر بگوییم در چه تیمی مربیگری می‌کند، تیمی که هوادارانش از آن انتظار دارند. شفر وضعیتی ندارد که بخواهد آینده‌نگری کند، ذهن او باید نتیجه‌گرا باشد.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: در سه دیدار گذشته استقلال با شفر، پیشرفت خاصی در بازی این تیم ندیدم. استقلال زمانی اقتدارش را به حریف دیکته می‌کند که بازیکنانش در محوطه جریمه خود باشند، اما استقلال برابر نساجی قائم‌شهر در جام حذفی هم این شرایط را نداشت و بازیکنان حریف به‌راحتی پاسکاری می‌کردند. از طرفی، باشگاه و بازیکنان هم چند گروه شده‌اند که این مسئله به استقلال آسیب می‌رساند. اگر استقلال این روند را ادامه دهد، بعید می‌دانم چیزی که از شفر دل‌مان می‌خواهد، رقم بخورد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news