امروز : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۹:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خیال تراکتوری‌های راحت باشد

در شرایطی که امروز مهلت تکمیل مدارک باشگاه های بدهکار برای دریافت مجوز حرفه ای به پایان می رسد، ۴ نماینده ایران به تکاپو افتاده اند تا بدهی هایشان را پرداخت کنند. در بین ۴ نماینده آسیایی نیز تراکتورسازی خیال آسوده تری دارد. مدیران این باشگاه طی ماه های گذشته پس از مذاکره با شاکیان […]

در شرایطی که امروز مهلت تکمیل مدارک باشگاه های بدهکار برای دریافت مجوز حرفه ای به پایان می رسد، ۴ نماینده ایران به تکاپو افتاده اند تا بدهی هایشان را پرداخت کنند. در بین ۴ نماینده آسیایی نیز تراکتورسازی خیال آسوده تری دارد. مدیران این باشگاه طی ماه های گذشته پس از مذاکره با شاکیان خود با آنها برای پرداخت بدهی هایشان به توافق رسیدند و بعید به نظر می رسد مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان داشته باشند.

کاظم محمودی سرپرست تراکتورسازی در این باره گفت: باشگاه تراکتورسازی همه بدهی‌های خارجی را پرداخت کرده و همه پرونده‌های‌مان در فیفا بسته شده است که از این جهت هیچ مشکلی وجود ندارد. یکسری بدهی به بازیکنان داخلی وجود دارد که باید تکلیف آن‌ها هم مشخص شود؛ مشکل آنها نیز حل خواهد شد تا بتوانیم مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت نماییم.

وی افزود: با این توافقاتی که انجام گرفته، تراکتورسازی مشکلی برای حضور در آسیا نخواهد داشت و خیال هواداران در این خصوص راحت باشد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news