امروز : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۹:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

موراتا: هیچگاه مایل به ترک یوونتوس نبودم

آلوارو موراتا که بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در تیم یوونتوس عضویت داشت و با این تیم دو بار فاتح اسکودتو شد و سپس به خاطر بندی که در قراردادش وجود داشت، رئال مادرید او را به سانتیاگوبرنابئو بازگرداند، اما حضور وی در جمع کهشانی‌ها هم تنها یک فصل به طول انجامید و او در […]

آلوارو موراتا که بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در تیم یوونتوس عضویت داشت و با این تیم دو بار فاتح اسکودتو شد و سپس به خاطر بندی که در قراردادش وجود داشت، رئال مادرید او را به سانتیاگوبرنابئو بازگرداند، اما حضور وی در جمع کهشانی‌ها هم تنها یک فصل به طول انجامید و او در نهایت در این تابستان به چلسی پیوست.

مهاجم کنونی تیم فوتبال چلسی در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گفت: چرا بازگشت به رئال مادرید را انتخاب کردم؟ چون قراردادی وجود داشت و باید به آن احترام می‌گذاشتم. بابت جدایی از یوونتوس خیلی ناراحت شده بودم و احساس می‌کردم به خانه اول بازگشته‌ام. پیش از پیوستنم به یوونتوس، رئالی‌ها مثل بچه‌ با من رفتار کردند.

وی در تمجید از باشگاه یوونتوس گفت: یوونتوس باشگاهی فوق‌العاده حرفه‌ای با روحیه برتری‌جویی است. دو فصل حضور در آنجا فوق‌العاده بود. به عنوان یک پسر به یووه رفتم و به عنوان یک بازیکن واقعی آنجا را ترک کردم. برای یک اسپانیایی، ایتالیا بهترین کشور برای زندگی کردن است. ایتالیا همه چیز دارد، زیبایی، تاریخ، هنر، آشپزی و مد. هیچگاه مایل به ترک ایتالیا و یوونتوس نبودم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news