امروز : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیحات موراتا درباره مصاحبه جنجالی اش

آلوارو موراتا در نشست خبری پیش از بازی حساس سه شنبه چلسی مقابل آ اس رم در لیگ قهرمانان درباره مصاحبه اش با نشریه گازتا دلو اسپورت  و بخشی از صحبت هایش مبنی بر اینکه از زندگی در لندن راضی نیست و دوست دارد در ایتالیا زندگی کند توضیح داد. موراتا به نقل از Sky Sport […]

آلوارو موراتا در نشست خبری پیش از بازی حساس سه شنبه چلسی مقابل آ اس رم در لیگ قهرمانان درباره مصاحبه اش با نشریه گازتا دلو اسپورت  و بخشی از صحبت هایش مبنی بر اینکه از زندگی در لندن راضی نیست و دوست دارد در ایتالیا زندگی کند توضیح داد.

موراتا به نقل از Sky Sport به خبرنگاران گفته:از حضور در چلسی و زندگی در لندن خوشحالم. واقعا شهر لندن را دوست دارم و اگر بتوانم پیشرفت کنم و عملکرد خوبی داشته باشم شاید برای مدتی طولانی اینجا بمانم. اگر چلسی به من قرارداد ۱۰ ساله پیشنهاد دهد حاضر هستم آن را امضا کنم. من باید گل های بیشتری بثمر برسانم چون در غیر این صورت چلسی مهاجم دیگری جذب می کند. این در فوتبال اتفاق عادی است.

شاید در آینده و پس از بازنشستگی در لندن زندگی نکنم اما الان از زندگی در این شهر خوشحالم. منظور من از اینکه زندگی در لندن استرس آور است این بود که ترافیک و جمعیت اینجا زیاد است. لندن شهر فوق العاده ای است و واقعا از زندگی در آن لذت می برم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news