امروز : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۹:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صادرات بیش از ۸۱ هزار تن فرآورده‌های لبنی مازندران

محمد محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از رشد ۵ درصدی صادرات فراورده‌های لبنی استان مازندران طی شش‌ماهه نخست سال سال‌جاری خبر داد. وی با اعلام این خبر افزود: در شش‌ماهه ابتدایی سال‌جاری، ۸۱ هزار و ۹۴۶ تن به ارزش بیش از ۷ میلیون و ۷۹۶ هزار دلار از گمرکات استان مازندران به خارج […]

محمد محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از رشد ۵ درصدی صادرات فراورده‌های لبنی استان مازندران طی شش‌ماهه نخست سال سال‌جاری خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: در شش‌ماهه ابتدایی سال‌جاری، ۸۱ هزار و ۹۴۶ تن به ارزش بیش از ۷ میلیون و ۷۹۶ هزار دلار از گمرکات استان مازندران به خارج از کشور صادر شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: از لحاظ ارزشی، صادرات انواع فرآورده‌های لبنی در شش‌ماهه ابتدایی سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۵ درصد رشد داشته است.

محمدپور خاطرنشان کرد: صادرکنندگان مازندران فرآورده‌های لبنی تولید شده را به مقصد کشورهای عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، امارات متحده عربی، کویت، عمان، قطر و غیره صادر کردند.

رئیس سازمان صمت مازندران با بیان اینکه عمده فرآورده‌های لبنی توسط شرکت کاله صادر شد؛ اذعان کرد: دلایل رشد صادرات لبنیات مازندران، تنوع در نوع محصول و بسته‌بندی، افزایش تقاضا برای پنیر چدار، دوغ و لیموناد و همچنین توسعه بازار صادراتی به کشورهای عمان و قطر بوده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news