امروز : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۹:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عملکرد ستاره‌ای که در استقلال فروغی ندارد

بعد از انتقال شجاعیان و بختیار رحمانی در هر دو بار هواداران استقلال با آبی‌پوش شدن ستاره‌ها حسابی ذوق‌زده شدند اما بعد از گذشت چند هفته این ذوق‌زدگی جای خود را به ناامیدی می‌دهد. اتفاقی که مشخص نیست ذوق‌زدگی اولش اشتباه بوده یا ناامیدی آخرش. آمار می‌گوید که ذوق‌زدگی اولش اشتباه بوده. آماری که می‌گوید داریوش […]

بعد از انتقال شجاعیان و بختیار رحمانی در هر دو بار هواداران استقلال با آبی‌پوش شدن ستاره‌ها حسابی ذوق‌زده شدند اما بعد از گذشت چند هفته این ذوق‌زدگی جای خود را به ناامیدی می‌دهد. اتفاقی که مشخص نیست ذوق‌زدگی اولش اشتباه بوده یا ناامیدی آخرش. آمار می‌گوید که ذوق‌زدگی اولش اشتباه بوده. آماری که می‌گوید داریوش شجاعیان در این فصل برخلاف نظر عموم افت فاحشی نداشته است. شاید شرایط بد استقلال باعث شده باشد که بعضی از بازیکنان پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شده باشند اما در یک جمع‌بندی کلی می‌شود گفت که شجاعیان همانند فصل گذشته ظاهر شده و افت فاحشی نداشته است.

ستاره گسترش فولاد در یکی، دو فصل اخیر در تیم سابقش هم تا هفته دهم عملکرد مشابهی داشت. در فصل گذشته شجاعیان با دو پاس گل، لیگ را به هفته دهم کشاند. این فصل یک گل زده و یک پاس گل داده و دو فصل گذشته هم دو گل زده بود. تاثیرگذاری رو دو گل تا هفته دهم، آمار مشترک شجاعیان از زمان ورود به لیگ برتر است. این آمار نشان می‌دهد که اگر در حال حاضر نارضایتی از عملکرد شجاعیان وجود دارد به دلیل انتظار بیش‌ازحدی است که در اول فصل بوجود آمده بود. در غیر این صورت شجاعیان در استقلال عملکردی بدتر از گسترش فولاد در سال‌های حضورش در لیگ برتر نداشته است. شجاعیان در هر سه فصل همین بازیکنی بوده که در استقلال حضور داشته و در این فصل تفاوتش این است که بیش از دو فصل گذشته در دید و زیر ذره‌بین قرار دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news