امروز : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۹:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیش بینی افزایش زائران ایرانی عتبات در ایام اربعین

سردار محمد بابایی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای خدمت‌رسانی بیشتر و تسهیل در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ستاد گذرنامه با افزایش ساعت کاری از ۷:۳۰ صبح تا ۲۰ هر شب آماده ارائه خدمات به زائران اربعین است و دفاتر پلیس +۱۰ هم تا ساعت […]

سردار محمد بابایی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای خدمت‌رسانی بیشتر و تسهیل در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ستاد گذرنامه با افزایش ساعت کاری از ۷:۳۰ صبح تا ۲۰ هر شب آماده ارائه خدمات به زائران اربعین است و دفاتر پلیس +۱۰ هم تا ساعت ۱۸ مدارک متقاضیان را اخذ می‌کنند.

جانشین ستاد اربعین ناجا گفت: با توجه به استقبالی که برای حضور در پیاده روی اربعین شده است پیش بینی می‌شود امسال ۱۵ تا ۲۰ درصد به تعداد زائران ایرانی عتبات عالیات در ایام اربعین افزوده شود.

وی ادامه داد: همچنین آمارهای موجود نشان می‌دهد که با توجه به شرایط معنوی کشورمان و همچنین امنیت مطلوب ایران،‌ تقاضا برای تردد از خاک کشورمان از سوی اتباع خارجی برای حضور در پیاده روی اربعین افزایش یافته است.

به گفته بابایی برآوردها حاکی از آن است که امسال بیش از ۲٫۵ میلیون ایرانی در پیاده روی اربعین حسینی وارد خاک عراق خواهند شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news