امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ترافیک فوق‌سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: در حال حاضر، ترافیک سنگین در محورهای شرق استان تهران در جریان و تردد وسایل نقلیه در پردیس، جاجرود و گیلاوند فوق‌سنگین گزارش شده است. سیاوش محبی امروز استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) اظهار کرد: ترافیک در محور هراز […]

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: در حال حاضر، ترافیک سنگین در محورهای شرق استان تهران در جریان و تردد وسایل نقلیه در پردیس، جاجرود و گیلاوند فوق‌سنگین گزارش شده است.

سیاوش محبی امروز استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) اظهار کرد: ترافیک در محور هراز پرحجم و سنگین گزارش شده است.

وی گفت: تردد در جاجرود و آزادراه تهران – پردیس به‌سختی در جریان بوده و بار ترافیکی فوق‌سنگین و با پس‌زدگی جریان ترافیک، تردد در مسیرهای منتهی به شهر تهران را بسیار سنگین کرده است.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران افزود: برای کاهش بار ترافیکی در محور آزادراه تهران – پردیس به‌صورت مقطعی، گیت‌های پرداخت عوارض بازگشایی خواهد شد.

وی ادامه داد: آمد و شد در جاده فیروزکوه نیز با حجم بالای ورود خودروها از این محور همراه بوده و سنگینی ترافیک لحظه به لحظه افزایش پیدا می‌کند.

محبی اضافه کرد: به دلیل ورود بیش از حد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه در منطقه گیلاوند شاهد پس‌زدگی چند کیلومتری بار ترافیک هستیم.

وی تصریح کرد: با آماده‌باش و حضور صد درصدی مأموران راهور شرق استان تهران در مسیرهای منتهی به تهران در صورت بروز گره ترافیکی، به بازگشایی و عادی‌سازی جریان ترافیک اقدام خواهد شد.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) رخ نداده است، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور امام رضا (ع) پرحجم و سنگین در جریان است و پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده از بار ترافیکی این محور کاسته شود.

وی گفت: متأسفانه عدم مدیریت زمان سفر باز هم باعث بروز ترافیک‌های سنگین و فوق‌سنگین در مسیرهای منتهی به شهر تهران شده که می‌توان با کمی برنامه‌ریزی از سوی مسافران از این ترافیک‌های پایان تعطیلات را شاهد نباشیم.

این مسؤول افزود: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته محور هراز تا ساعت دو بامداد فردا از شمال به جنوب یک‌طرفه خواهد بود؛ اما در صورت کاهش بار ترافیکی این زمان کمتر خواهد یافت.

محبی ادامه داد: مسافران با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی می‌توانند سفر ایمنی را طی کنند.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران اظهار کرد: مسافرانی که تا این لحظه اقدام به آغاز بازگشت از سفر نکرده‌اند، بازگشت خود را به روشنایی روز موکول کرده و از رانندگی در شب پرهیز کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news