امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ظریف: مسخره است که عربستان ایران را به ثبات‌زدایی متهم می‌کند

«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در یک پیام توییتری در خصوص نشست سه‌جانبه با همتایان ترکیه‌ای و روس خود در آنتالیا نوشت: «با همتایان ترکیه‌ای و روس برای تکیه به و بسط دادن آتش‌بسی که ما در سوریه به آن رسیدیم، همکاری می‌کنیم». وی ادامه داد: «برای گفت‌وگوی جامع میان طرفین سوری آماده […]

«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در یک پیام توییتری در خصوص نشست سه‌جانبه با همتایان ترکیه‌ای و روس خود در آنتالیا نوشت: «با همتایان ترکیه‌ای و روس برای تکیه به و بسط دادن آتش‌بسی که ما در سوریه به آن رسیدیم، همکاری می‌کنیم».

وی ادامه داد: «برای گفت‌وگوی جامع میان طرفین سوری آماده می‌شویم. تمسخر آمیز است که پادشاهی عربستان سعودی، ایران را در حالی به ثبات‌زدایی متهم می‌کند که خودش تروریست‌ها را تحریک می‌کند، در یمن جنگ برپا کرده است و قطر را منزوی کرده است و بحران در لبنان را تحریک کرده است».

«سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه، «مولود چاووش اوغلو» وزیر خارجه ترکیه و محمد جواد ظریف، روز یکشنبه (امروز) در آنتالیا ترکیه نشست سه جانبه‌ای را با محور سوریه برگزار کردند.

روز ۲۲ نوامبر (اول آذرماه) نیز، «رجب طیب اردوغان»، «حسن روحانی» و «ولادیمیر پوتین» رؤسای جمهور سه کشور ترکیه، ایران و روسیه قرار است در شهر سوچی، در خصوص سوریه با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news