امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقلال در بهترین حالت، سهمیه آسیا را می‌گیرد

منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص وضعیت این تیم بعد از آمدن شفر گفت: کاملا مشخص است که استقلال نسبت به زمان منصوریان پیشرفت کرده است. این موضوع را می توان به وضوح در عملکرد همه بازیکنان مشاهده کرد.البته مهاجمان استقلال عملکرد خوبی ندارند. او ادامه داد: از زمانی که شفر آمده بازی‌سازی […]

منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص وضعیت این تیم بعد از آمدن شفر گفت: کاملا مشخص است که استقلال نسبت به زمان منصوریان پیشرفت کرده است. این موضوع را می توان به وضوح در عملکرد همه بازیکنان مشاهده کرد.البته مهاجمان استقلال عملکرد خوبی ندارند.

او ادامه داد: از زمانی که شفر آمده بازی‌سازی از دفاع شروع می‌شود و هافبک‌ها نیز نسبت به اوایل فصل در موقعیت‌سازی برای مهاجمان پیشرفت کرده‌اند ولی مهاجمان نمی‌توانند از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنند. در بازی با سیاه جامگان،‌ موقعیت‌های زیادی روی دروازه سیاه جامگان به وجود آمد ولی مهاجم شش‌دانگی در بازی نبود تا آنها را تبدیل به گل کند. به نظرم شهباززاده از زمانی که به ترکیه رفت افت شدیدی کرد.

رشیدی اضافه کرد: من شنیده‌ام که قرار است اشکان دژاگه و یک مهاجم نیجریه‌ای در نیم فصل جذب تیم شوند. اگر این اتفاق بیفتد مشکل گلزنی استقلال هم حل خواهد شد.

دروازه‌بان پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد حسین حسینی هم بیان کرد: من او را از زمانی که در شیراز به اردوی تیم ملی امید دعوت کردم، می‌شناسم. به نظرم او تا این‌جا نمایش‌های خوبی داشته و روز به روز در حال پیشرفت است. من برای او آینده خوبی پیش بینی می‌کنم.

رشیدی در مورد پیش بینی‌اش از رتبه استقلال در پایان فصل هم گفت: با توجه به اختلاف امتیاز زیادی که استقلال با صدر جدول و تیم‌های مدعی دارد، قهرمانی و حضور در جمع مدعیان دور از ذهن است. آنها اگر بتوانند سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرند، کار بزرگی کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news