امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بسته شدن ۲ حساب غیرمجاز کمک به زلزله زدگان

قاضی حسن حیدری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: صاحبان این حسابها اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی مردم از طریق حسابهای شخصی خود می کردند. وی با بیان اینکه جمع آوری کمکهای نقدی فقط باید ازطریق حسابهای مرتبط نظیر کمیته امداد، هلال احمر و ستاد بحران کرمانشاه باشد اظهار کرد: مردم […]

قاضی حسن حیدری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: صاحبان این حسابها اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی مردم از طریق حسابهای شخصی خود می کردند.

وی با بیان اینکه جمع آوری کمکهای نقدی فقط باید ازطریق حسابهای مرتبط نظیر کمیته امداد، هلال احمر و ستاد بحران کرمانشاه باشد اظهار کرد: مردم از واریز کمکهای نقدی به حسابهای شخصی خودداری کنند.

وی همچنین از دستگیری یکی از مدیران شرکت پردیسبان خبر داد و گفت: برخی از مدیران و عوامل مرتبط با پرونده این شرکت به اتهام کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام تحت تعقیب قرار داشتند که تاکنون پنج نفر آنها دستگیر شده اند.

حیدری افزود: اواخر هفته گذشته نیز یکی دیگر از این عوامل به اتهام ۴۵۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام، بازداشت شد. ”

شرکت پردیسبان که یک شرکت گردشگری و سرمایه گذاری است، در سالهای اخیر با تاسیس دفتر در مشهد اقدام به فروش سهام کرد که از حدود ۲ سال پیش دفاتر فروش غیرقانونی این شرکت توسط دادستان عمومی و انقلاب مشهد پلمب شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news