امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری باند کلاهبرداران اشیا عتیقه

سردار حاجی محمد مهدیان نسب، گفت: ماموران پلیس آگاهی الیگودرز در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی در امر ضرب و ساخت سکه‌های تقلبی فعالیت دارد، بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند. وی در ادامه افزود: ماموران در بازرسی از منزل فرد متخلف تعداد ۶۵۵ قطعه سکه تقلبی، ۵۰ […]

سردار حاجی محمد مهدیان نسب، گفت: ماموران پلیس آگاهی الیگودرز در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی در امر ضرب و ساخت سکه‌های تقلبی فعالیت دارد، بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: ماموران در بازرسی از منزل فرد متخلف تعداد ۶۵۵ قطعه سکه تقلبی، ۵۰ عدد سکه دیناری و ۱۰ عدد مجسمه به نقش کوروش کبیر، ۱۰ دستگاه ضرب و چاپ سکه تقلبی و یک دستگاه پرس فلزی کشف و سه نفر را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که افراد سودجو از شگردهای زیادی برای به دام انداختن افراد استفاده می‌کنند، گفت: مردم باید مراقب این گونه افراد باشند و با یک تماس تلفنی و یا ارسال پیامک گول آنان را نخورند و از پاسخ به تماس‌هایی که حرف از یافتن گنج و معامله سکه تاریخی به میان می‌آورند خودداری کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news