امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زن و مرد مسافرنما راننده را با “دلستر انگور” گروگان گرفتند

۱۱ آبان ماه جاری مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد یک زن و مرد را به اتهام آدم‌ربایی در خیابان هاشم‌آباد بازداشت کردند. فردی که توسط آدم‌رباها دزدیده شده بود در اظهاراتش به مأموران گفت: من ساکن اصفهان هستم و با خودرویم کار می‌کنم، ۱۰ آبان ماه جاری یک زن و مرد افغانستانی را به عنوان مسافر […]

۱۱ آبان ماه جاری مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد یک زن و مرد را به اتهام آدم‌ربایی در خیابان هاشم‌آباد بازداشت کردند.

فردی که توسط آدم‌رباها دزدیده شده بود در اظهاراتش به مأموران گفت: من ساکن اصفهان هستم و با خودرویم کار می‌کنم، ۱۰ آبان ماه جاری یک زن و مرد افغانستانی را به عنوان مسافر سوار بر خودرویم کردم و قرار شد با دریافت ۲۵۰ هزار تومان آنها را به تهران بیاورم؛ زمانیکه راهی تهران شدیم در میانه‌های راه این زن و شوهر به من دلستر با طعم انگور تعارف کردند، من دلستر را نوشیدم و پس از خوردن آن گیج شدم، سرگیجه پیدا کرده و خواب‌آلود شدم اما به هر صورت که بود تا تهران رانندگی کردم.

وی ادامه داد: زمانیکه به تهران رسیدم زن و مرد افغانستانی در حالیکه گیج بودم مرا به یک خانه در طبقه چهارم منزلی مسکونی بردند که در آنجا بی‌هوش شدم، حدود ساعت پنج صبح از خواب بیدار شده و متوجه شدم که این زن و مرد دست و پاهای مرا بسته‌اند که به آنها التماس کردم مرا رها کنند اما آنها از من تقاضای پول کردند و گفتند برای دریافت پول با خانواده‌ام تماس بگیرم سپس مرد افغانستاتی مدارک و سوئیچ خودرویم را گرفت و به زنی که آنجا بود یک شوکر داد و گفت حواسش نسبت به من جمع باشد و اگر تکان خوردم مرا با شوکر بزند.

شاکی این پرونده که ۵۷ سال سن دارد، در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت: در نهایت مرد افغانستانی از خانه خراج شد و من و زن افغانستانی در خانه بودیم که پس از چند ساعت من در فرصتی مناسب موفق شدم دستم را باز کنم و پس از درگیر شدن با زن رباینده با داد و بیداد مردم را باخبر کرده و موفق به فرار از دست آدم‌رباها شدم.

پس از بازداشت این متهمان، آنها برای تحقیقات به شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده و قاضی ایلخانی از آنها بازجویی کرد.

مرد رباینده که ۲۶ سال سن دارد در تحقیقات به ربایش راننده اعتراف کرد و گفت که داخل دلستر کلونازپام ریخته است.

متهمان این پرونده تاکنون به یک فقره سرقت دیگر به همین شیوه اعتراف کرده و تحقیقات از آنها توسط مأموران اداره آگاهی ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news