امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سایه سنگین والنسیای مارسلینو بر اروپا

عملکرد فوق العاده والنسیا در این فصل اتفاقی نیست. ۱۲ هفته‌ از لالیگا گذشته است اما شاگردان مارسلینو همچنان در تعقیب بارسلونا صدرنشین هستند و اختلاف خود را با دو تیم مادریدی رئال و اتلتیکو به شش امتیاز رساندند. والنسیا تاکنون ۳۰ امتیاز کسب کرده و رکورد هشت پیروزی پیاپی را به ثبت رسانده است. […]

عملکرد فوق العاده والنسیا در این فصل اتفاقی نیست. ۱۲ هفته‌ از لالیگا گذشته است اما شاگردان مارسلینو همچنان در تعقیب بارسلونا صدرنشین هستند و اختلاف خود را با دو تیم مادریدی رئال و اتلتیکو به شش امتیاز رساندند.

والنسیا تاکنون ۳۰ امتیاز کسب کرده و رکورد هشت پیروزی پیاپی را به ثبت رسانده است. این تیم همچنین هنوز شکستی را تجربه نکرده و آمار قابل توجهی را در گل‌های زده و دریافتی به ثبت رسانده است (۳۶ گل زده و ۱۱ گل خورده). در قاره سبز کمتر تیمی به چنین آمار خوبی دست یافته است.

در انگلیس تنها منچسترسیتی (۳۴ امتیاز) بهترین آمار را دارد. این‌ در حالی است که منچستریونایتد، چلسی، تاتنهام یا لیورپول بدتر از والنسیا نتیجه‌ گرفتند. در فرانسه نیز تنها تیمی که آمارش با والنسیا مشابه است، پاری ‌سن‌ ژرمن نام دارد (۳۵ امتیاز در ۱۳ بازی). در ایتالیا تنها دو تیم بدون شکست وجود دارد که آن هم ناپولی و اینتر است. در بوندسلیگا حتی بایرن مونیخ نیز به شاگردان مارسلینو نرسیده است. تیم آلمانی یک امتیاز کمتر از والنسیا دارد و شکست را تجربه کرده است.

دیگر آمار قابل توجه والنسیا درباره حریفانی است که با آنها روبه‌رو شده است. به جز دیدار برابر بارسلونا که هفته‌ آینده برگزار خواهد شد شاگردان مارسلینو در سانتیاگوبرنابئو (ورزشگاه رئال مادرید) و ویامارین (استادیوم رئال بتیس) بازی کردند و در مستایا میزبان اتلتیکو، سویا و اتلتیک بیلبائو بودند.

هفته‌ آینده والنسیا یک دیدار فینال‌گونه را پیش رو دارد اگر این تیم بتواند در خانه بارسلونا را شکست دهد فاصله‌اش را با آبی‌ اناری‌ها به یک امتیاز می‌رساند و رقابتش با بارسا حساس‌تر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news