امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علت مات شدن چراغ‌های جلوی ماشین چیست؟

پس از گذشت چند سال از خرید خودرو به خصوص خودروهای داخلی با مشکل مات شدن چراغ های جلو و یا خش افتادن آنها رو به رو می شویم. این مسئله علاه بر زشت کردن ظاهر خودرو، باعث می شود چراغ ها در شب نور مناسبی نداشته باشند. البته ممکن است که مات شدن چراغ‌ها […]

پس از گذشت چند سال از خرید خودرو به خصوص خودروهای داخلی با مشکل مات شدن چراغ های جلو و یا خش افتادن آنها رو به رو می شویم. این مسئله علاه بر زشت کردن ظاهر خودرو، باعث می شود چراغ ها در شب نور مناسبی نداشته باشند.

البته ممکن است که مات شدن چراغ‌ها دلایل بسیاری داشته باشد مثل؛ رسیدگی نکردن به چراغ‌ها، تابش طولانی مدت نور خورشید (که در چراغ‌های عقب نیز موجب بی رنگ شدن چراغ‌های عقب می‌شود)، استفاده از لامپ‌ها با روشنایی غیر استاندارد، بی کیفیت بودن جنس به کار رفته در چراغ و همچنین شستشوی چراغ‌ها هنگامی که هنوز گرم هستند از عوامل زرد یا کدر شدن آن‌ها هستند.

برای از بین بردن این زردی و کدری می‌توان به مراکز پولیش مراجعه کرده و این مشکل را رفع کنید. البته که با تهیه وسایل مورد نیاز برای پولیش چراغ، شخص می‌تواند خودش هم این کار را انجام دهد اما برای اطمینان بیشتر توصیه می‌شود که به مراکز پولیش مراجعه شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news