امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

من با یکایک دل‌های داغدار شما همدردم/ مسئولان تلاش کردند اما من قانع نیستم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در جمع مردم استان کرمانشان بیان کردند: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم. دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می‌شدیم. ایشان افزودند: این نخستین باری نیست که چنین حوادثی برای مردم این منطقه پیش می‌آید. من در دوران جنگ تحمیلی هم در میان شما بودم. […]

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در جمع مردم استان کرمانشان بیان کردند: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم. دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می‌شدیم.

ایشان افزودند: این نخستین باری نیست که چنین حوادثی برای مردم این منطقه پیش می‌آید. من در دوران جنگ تحمیلی هم در میان شما بودم. شما مردانگی و استقامت خود را در جنگ تحمیلی نشان دادید. امروز هم نشان بدهید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: انسانهای دلاور و پهلوان می‌ایستند و حادثه را مغلوب خود می‌کنند.

رهبر انقلاب با اشاره به این مطلب که این داغ و مصیبتی است که مردم ما در این منطقه حدود ۵۰۰ نفر از عزیران خود را از دست دادند، بیان داشتند: اما ببینید که مردم ایران چطور همه خودشان را کرمانشاه می‌دانند. مردم احساس می‌کنند که به کرمانشاه مدیونند. این حجم گسترده ای که هر کس به قدر وسع خودش کمک کرد.

ایشان افزودند: مسئولان هم هر کدام در بخشهای مختلف تلاش کردند و اگر نبودند قطعا مشکلات بیشتری وجود داشت اما من قانع نیستم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: روزگار بهتری ان‌شاءالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان‌شاءالله خداوند فرصتی بدهد، وقتی اینجا بیاییم که شهر آباد شده باشد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news