امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش برانکو به همگروهی ایران و کرواسی

روز ۱۰ آذر، یعنی جمعه آینده، مراسم قرعه‌کشی جام جهانی‌ ۲۰۱۸ روسیه در کاخ کرملین برگزار خواهد شد. مراسمی باشکوه با حضور تمام سرمربیان تیم‌های صعود کرده به این جام جذاب و دیدنی. طبیعی است که ایرانی‌ها هم نسبت به همگروهی با تیم‌های مختلف در جام جهانی‌ نگرانی‌هایی داشته باشند. حال برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات […]

روز ۱۰ آذر، یعنی جمعه آینده، مراسم قرعه‌کشی جام جهانی‌ ۲۰۱۸ روسیه در کاخ کرملین برگزار خواهد شد. مراسمی باشکوه با حضور تمام سرمربیان تیم‌های صعود کرده به این جام جذاب و دیدنی. طبیعی است که ایرانی‌ها هم نسبت به همگروهی با تیم‌های مختلف در جام جهانی‌ نگرانی‌هایی داشته باشند.

حال برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس نظری جالب در مورد احتمال همگروهی ایران با کرواسی در جام جهانی‌ ۲۰۱۸ دارد که گفت: «این امکان وجود دارد که ایران و کرواسی در یک گروه قرار بگیرند چون کرواسی در سید ۲ و ایران در سید ۳ حضور دارد و ممکن است در یک گروه باشند اما من دوست ندارم این دو تیم در یک گروه قرار بگیرند.»
برانکو ادامه داد: «این دو تیم بهتر است که در مراحل بعدی جام جهانی‌ به مصاف هم بروند. کرواسی تیم ملی کشورم است که ۷ سال مربی آن بوده‌ام و ایران تیم ملی دوم من که با آن به جام جهانی‌ ۲۰۰۶ رفتم. دوست ندارم در مرحله گروهی، این دو تیم را روبه‌روی هم ببینم و تأکید می‌کنم بهتر است این دو تیم در مراحل بعدی به هم بخورند.»
برانکو درباره اینکه اگر پیش‌بینی‌اش درست از آب درنیامد و ایران و کرواسی در مرحله گروهی، همگروه شوند، فکر می‌کند چه نتیجه‌ای رقم بخورد، گفت: «در این صورت دعا می‌کنم بازی مساوی شود تا مردم ایران و مردم کرواسی ضمن تماشای یک بازی دیدنی و جذاب، از نتیجه هم رضایت داشته باشند!»

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news