امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فروزان: کمک داور برد، نه پرسپولیس

دروازه‌بان تیم پارس جنوبی، باخت تیمش را گردن داور انداخت و گفت: ما باختیم اما پرسپولیس برنده نشد. محسن فروزان بعد از شکست یک بر صفر پارس جنوبی مقابل پرسپولیس گفت: ‌بازی خوبی بود، به خصوص از جانب تیم ما. ۹۰ دقیقه فشار آوردیم اما آن‌ها یک توپ هم روی دروازه ما نیاوردند. او در […]

دروازه‌بان تیم پارس جنوبی، باخت تیمش را گردن داور انداخت و گفت: ما باختیم اما پرسپولیس برنده نشد.

محسن فروزان بعد از شکست یک بر صفر پارس جنوبی مقابل پرسپولیس گفت: ‌بازی خوبی بود، به خصوص از جانب تیم ما. ۹۰ دقیقه فشار آوردیم اما آن‌ها یک توپ هم روی دروازه ما نیاوردند.

او در مورد از دست دادن پنالتی گفت: پنالتی به این قشنگی زدم اما خورد به این تیر و آن تیر و گل نشد. بیروانوند را به خوبی فریب دادم اما بدشانسی دو هفته گریبان‌گیر ما شده است.

دروازه‌بان پارس جنوبی خاطرنشان کرد: از تارتار عذرخواهی می‌کنم که به من اعتماد کرد اما نتوانستم توپ را به گل تبدیل کنم. همچنین از بازیکنان و هواداران عذر می‌خواهم.

فروزان تاکید کرد: پنالتی‌ها را در تمرین، عالی می‌زنم. امروز هم عالی زدم اما بدشانسی آوردم. امروز باختیم اما پرسپولیس نبرد! کمک داور برنده بازی بود که با اشتباه فاحش و خطا نگرفتن، باعث به گل رسیدن حریف شد.

او در پایان نیز مطرح کرد: از اول مسئولان هم اعلام کردند که پارس جنوبی دنبال قهرمانی نیست اما حالا که سرنوشت دست ما است، تمام تلاشمان را می‌کنیم. بارسا و رئال هم دو هفته باخت می‌دهند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news