امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل پارس جم: گل پرسپولیس خطا بود

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم اعتقاد دارد که در صحنه گل پرسپولیس، بازیکن این تیم، مدافع پارس جم را هل داد و گل پرسپولیس کاملا خطا بود. بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، در جمع خبرنگاران گفت: با این که […]

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم اعتقاد دارد که در صحنه گل پرسپولیس، بازیکن این تیم، مدافع پارس جم را هل داد و گل پرسپولیس کاملا خطا بود.

بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، در جمع خبرنگاران گفت: با این که هر دو تیم استرس رسیدن به صدر جدول را داشتند اما در کل بازی خوبی برگزار شد. فضای ورزشگاه هم خوب بود و طرفداران پرسپولیس از صبح امروز با آرامش در ورزشگاه حضور پیدا کردند و در کل مشکل خاصی به وجود نیامد.

او ادامه داد:قاضی بازی، داور جوان و خوبی بود اما باید بگویم که در صحنه گل پرسپولیس اشتباه کرد. بازیکن پرسپولیس مدافع ما را هل داد اما داور اعتقادی به خطا نداشت.

رضاییان در پاسخ به این پرسش که چرا فروزان پشت ضربه پنالتی ایستاد، بیان کرد: باید این موضوع را از کادر فنی بپرسید. اگر آن توپ گل می‌شد همه می‌گفتند که کادر فنی تصمیم خوب و جالبی گرفته است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news