امروز : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر کرملین از آغاز ماراتن دیپلماتیک فشرده درباره سوریه

سخنگوی کرملین اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه یک ماراتن دیپلماتیک فشرده‌ای را درباره سوریه آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، “دمیتری پسکوف” سخنگوی کرملین روز یکشنبه در گفتگو با رسانه های روسیه گفت: “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه، یک ماراتن دیپلماتیک فشرده را در خصوص مسائل سوریه آغاز کرده است.البته این ماراتن به […]

سخنگوی کرملین اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه یک ماراتن دیپلماتیک فشرده‌ای را درباره سوریه آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، “دمیتری پسکوف” سخنگوی کرملین روز یکشنبه در گفتگو با رسانه های روسیه گفت: “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه، یک ماراتن دیپلماتیک فشرده را در خصوص مسائل سوریه آغاز کرده است.البته این ماراتن به هر صورت ادامه پیدا خواهد کرد. هنوز کارهای زیادی باقی مانده است که باید انجام شود.”

پسکوف با اشاره به نشستی که طی هفته کنونی در شهر سوچی روسیه با حضور مقامات عالی این کشور، ترکیه و ایران برگزار شد، اعلام کرد سفر اخیر بشار اسد رئیس جمهور سوریه به روسیه، تاثیر بسیار زیادی بر نتایج گفتگوهای سه جانبه داشته است.

طرح این سخنان به وسیله پسکوف در حالی است که رئیس جمهور سوریه اخیرا به سوچی سفر کرد. اسد در این سفر، با پوتین و همچنین مقامات عالی وزارت دفاع روسیه دیدار کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news