امروز : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دعوای توئیتری دوباره ترامپ با سی‌ان‌ان

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در یک توئیت روز یکشنبه بار دیگر به شبکه خبری «سی‌ان‌ان» حمله کرد و از شبکه خبری «فاکس‌نیوز» حمایت کرد. ترامپ در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «داخل ایالات متحده فاکس‌نیوز از سی‌ان‌ان خیلی مهم‌تر است، ولی بیرون از آمریکا، سی‌ان‌ان بین‌المللی هنوز منبع مهمی برای اخبار (جعلی) است. آنها تصویر […]

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در یک توئیت روز یکشنبه بار دیگر به شبکه خبری «سی‌ان‌ان» حمله کرد و از شبکه خبری «فاکس‌نیوز» حمایت کرد.

ترامپ در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «داخل ایالات متحده فاکس‌نیوز از سی‌ان‌ان خیلی مهم‌تر است، ولی بیرون از آمریکا، سی‌ان‌ان بین‌المللی هنوز منبع مهمی برای اخبار (جعلی) است. آنها تصویر بسیار ضعیفی از ملت ما به دنیا نشان می‌دهند. جهان بیرونی، حقیقت را از آنها نمی‌شنود.»

بخش روابط عمومی شبکه خبری سی‌ان‌ان در پاسخ به توئیت ترامپ نوشت: «وظیفه سی‌ان‌ان نشان دادن تصویر آمریکا به دنیا نیست. این وظیفه شما است. وظیفه ما انعکاس اخبار است.»

ترامپ از زمان رقابت‌های انتخاباتی بارها از شبکه خبری سی‌ان‌ان که یکی از مهم‌ترین منتقدان او است انتقاد کرده و عنوان «اخبار جعلی» را برای این رسانه انتخاب کرده است. او، در عوض چندین بار با فاکس‌نیوز مصاحبه کرده و از مجری‌های این شبکه مانند «شان هانیتی» تمجید کرده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news