امروز : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهدای مدافع حرم نماد واقعی ولایت‌پذیری هستند

بصیر، حجت‌الاسلام غلامرضا آقاجانی در نشست روشنگری هفته بسیج در روستای طوله‌سرا با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در قرن حاضر یک معجزه الهی بوده است، اظهار کرد: تنها با شناخت دشمنان و حامیان پشت‌ پرده آنها، معجزه بودن انقلاب را درک کرد. وی با بیان اینکه در ۸ سال جنگ تحمیلی دفاع جانانه‌ای داشته‌ایم، […]

بصیر، حجت‌الاسلام غلامرضا آقاجانی در نشست روشنگری هفته بسیج در روستای طوله‌سرا با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در قرن حاضر یک معجزه الهی بوده است، اظهار کرد: تنها با شناخت دشمنان و حامیان پشت‌ پرده آنها، معجزه بودن انقلاب را درک کرد.
وی با بیان اینکه در ۸ سال جنگ تحمیلی دفاع جانانه‌ای داشته‌ایم، تصریح کرد: بیش از ۳۰ کشور به صورت مستقیم یا غیرمستقیم با جمهوری اسلامی ایران اقدام به جنگیدن کرده بودند.
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم ثابت کردند که دلبستگی‌های دنیایی آنها را گمراه نکرده‌ است، خاطرنشان کرد: این افراد به همراه خانواده‌هایشان چیزی جز اخلاص به همراه ندارند که سعادتمند شدند.
آقاجانی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم، نماد ولایت‌پذیری هستند، گفت: انقلاب اسلامی ایران محصول سال‌ها تلاش و شهادت افراد بی‌ادعا بوده است.
وی با تاکید بر اینکه بی ادعا بودن معنای واقعی بسیج است، تصریح کرد: اخلاص، سادگی و بی‌آلایشی از دیگر ویژگی‌های بسیج است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news