امروز : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شیب ملایم کاهش قیمت سکه پس از حراج

در دومین روز حراج سکه دیگر خبری از ازدحام و سر و صدای روز اول نیست.با وجود کاهش قیمت ها در بازار سکه، بهای قیمت پایه نیم سکه و سکه تمام تفاوتی با قیمت پایه روز گذشته ندارد. امروز هم قیمت پایه سکه تمام بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، یک میلیون و ۱۸۰ هزار […]

در دومین روز حراج سکه دیگر خبری از ازدحام و سر و صدای روز اول نیست.با وجود کاهش قیمت ها در بازار سکه، بهای قیمت پایه نیم سکه و سکه تمام تفاوتی با قیمت پایه روز گذشته ندارد.

امروز هم قیمت پایه سکه تمام بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و بهای نیم سکه ۵۹۰ هزار تومان است.

این گزارش حاکی است برخلاف روز گذشته امروز بسته های ۱۰۰ تایی سکه عرضه نمی شود و بسته ها در حجم ۲۰ و ۵۰ قطعه است.

بسته های ۲۰ تایی نیم سکه اغلب در دامنه قیمت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ تا ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می رسد،بنابراین بهای هر قطعه نیم سکه در حراج امروز ۶۶۵ هزار تومان تا ۶۷۰ هزار تومان است.

در معاملات امروز بهای فروش سکه امامی نیز روند نزولی داشته و در سطح یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) تا یک میلیون و ۳۴۵ هزار تومان معامله می شود.

این در حالی است که هم‌اکنون بهای نیم سکه در بازار ۶۸۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام یک میلیون و ۳۵۲ هزار تومان است.این در حالی است که امروز بازار نیر با افت قیمت در معاملات رو به رو بوده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news