امروز : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰۵۰۰ کانکس در مناطق زلزله‌زده نصب می‌شود

۱۰۵۰۰ سردار سرلشکر محمد باقری پیش از ظهر امروز در بازدید از مناطق زلزله‌زده، اظهار داشت: مدیریت بحران در مناطق زلزله‌زده از اهمیت بسیاری برخوردار است. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به فعالیت دستگاه‌های دولتی، امدادرسان و همچنین نیروهای مسلح در همان ساعات نخست وقوع زلزله اشاره و بیان کرد: حضور به موقع تاحدودی موجب […]

۱۰۵۰۰ سردار سرلشکر محمد باقری پیش از ظهر امروز در بازدید از مناطق زلزله‌زده، اظهار داشت: مدیریت بحران در مناطق زلزله‌زده از اهمیت بسیاری برخوردار است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به فعالیت دستگاه‌های دولتی، امدادرسان و همچنین نیروهای مسلح در همان ساعات نخست وقوع زلزله اشاره و بیان کرد: حضور به موقع تاحدودی موجب کاهش تلفات جانی در این مناطق شد.

وی با اشاره به بحث اسکان موقت در مناطق زلزله‌زده، ادامه داد: قرارگاه خاتم‌الانبیاء نصب و تجهیز کانکس‌ها را بر عهده دارد که تمامی دستگاه‌های نظامی با این قرارگاه همراه و در ارتباط هستند.

وی به آماده‌سازی روزانه حدود یک‌هزار سکو برای کانکس در مناطق زلزله‌زده اشاره و تصریح کرد: ۱۰ هزار و ۵۰۰ کانکس تا ۴۵ روز آینده در مناطق زلزله‌زده نصب می‌شود، البته هفته آینده بیش از ۲۰۰ کانکس در این مناطق نصب می‌شود

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news