امروز : دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اصرار همسر عشق آمریکای لواندوفسکی برای جدایی از بایرن

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ شایدمانند چند ستاره مطرح جهان برای ادامه فعالیتش آلمان را به مقصد آمریکا ترک کند. برخی از رسانه های آلمانی به نقل از آنا، همسر لواندوفسکی اعلام کردند که این مهاجم برای پیشرفت و بهبود شرایط زندگی خصوصی‌اش شاید در آینده ای نزدیک راهی آمریکا شود. آنا […]

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ شایدمانند چند ستاره مطرح جهان برای ادامه فعالیتش آلمان را به مقصد آمریکا ترک کند.

برخی از رسانه های آلمانی به نقل از آنا، همسر لواندوفسکی اعلام کردند که این مهاجم برای پیشرفت و بهبود شرایط زندگی خصوصی‌اش شاید در آینده ای نزدیک راهی آمریکا شود.

آنا در این زمینه اظهار داشت: فکر می کنم که به زودی شرایط زندگی ما در آمریکا زندگی فراهم شود و رویای ما زندگی در لس‌آنجلس است.

وی تاکید کرد: من و لواندوفسکی اهداف زیادی برای آینده زندگی‌مان داریم و من امیدوارم که وی بتواند در لس آنجلس یک تیم را پیدا کرده و با انتقال به این تیم زندگی مان در آمریکا فراهم شود.

آنا یادآور شد: البته در شرایط کنونی که لواندوفسکی دارد این خواسته فقط یک رویا است و باید تا آینده صبر کرد.

گفتنی است که تیم ال ای گالکسی، تیمی که در لس آنجلس است خواهان جذب لواندوفسکی شده و مسئولان این تیم آمریکایی سخت در تلاش هستند تا این مهاجم ۲۹ ساله را از بایرن مونیخ جذب کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news