امروز : دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

در مدت سال های خدمتم سعی کردم در شادی ها و ناکامی ها در کنار مردم باشم

نصرت کوزه گر در مراسم تکریم و تودیع خود ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: حرفی که در مورد کارها و اقدامات شهرداری باشد تمایل ندارم بیان کنم چون در رسانه ها و فیلم آماده شده در مراسم آمده است. وی در سخنرانی خود متن آماده شده ای را قرائت […]

نصرت کوزه گر در مراسم تکریم و تودیع خود ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: حرفی که در مورد کارها و اقدامات شهرداری باشد تمایل ندارم بیان کنم چون در رسانه ها و فیلم آماده شده در مراسم آمده است.

وی در سخنرانی خود متن آماده شده ای را قرائت کرد و بیان داشت: از حسن نظر شورای اسلامی دوره های سوم و چهارم و پنجم تشکر کنم و باید بگویم که هر چه در توان داشتم به کار بستم تا زیرساخت های توسعه در شهر رامسر را فراهم کنم.

وی افزود: طی سالهای مسئولیت دشواری ها و شادکامی های زیادی را در کنار مردم دیدم و سعی کردم تا در بحران های اتفاق افتاده در شهر در کنار مردم و همشهریان خوبم تمام قد بایستم.

شهردار سابق رامسر در ادامه بیان کرد: به خاطر مردمی چنین فرهیخته و صبور شکرگزار هستم و از همه حلالیت می طلبم و از کاستی ها و کوتاهی هایی که وجود داشت از مردم عزیز شهرم عذرخواهی می کنم.

وی گفت: قدرشناسی های شما در طول ۶ ساله خدمتم نا خوشی را از تنم دور کرد.

کوزه گر تصریح کرد: از حسن انتخاب نظر شورای اسلامی شهر رامسر در دوره های گذشته و این دوره تشکر می کنم و از محضر استانداران محترم ادوار شش ساله گذشته نیز تقدیر و تشکر دارم.

وی افزود: از همه عزیزانی که در طول شش سال با ما همکادی داشتند، مشاورین دلسوز و کمیته کارشناسی عمران تشکر می کنم.

وی در پایان گفت: از هیچ یک از مردم خوب شهر عزیزم خاطره بدی ندارم و هوای دلم به عشق مردم صاف و آفتابی است

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news