امروز : سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۸:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتخار می‌کنم که هیچ‌کس تاکنون به اندازه من عرب نکشته!

وشه یعلون» وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی با افتخار اعلام کرده که هیچ کس در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) و دولت پیدا نمی‌شود که به اندازه او عرب و فلسطینی کشته باشد. به گزارش فارس، به نقل از الجزیره، «یعلون» که روز یکشنبه در شهر «هرتزلیا»سخن می‌گفت در ادامه اعلام کرده که «من بزرگترین مسئول […]

وشه یعلون» وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی با افتخار اعلام کرده که هیچ کس در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) و دولت پیدا نمی‌شود که به اندازه او عرب و فلسطینی کشته باشد.

به گزارش فارس، به نقل از الجزیره، «یعلون» که روز یکشنبه در شهر «هرتزلیا»سخن می‌گفت در ادامه اعلام کرده که «من بزرگترین مسئول اسرائیلی هستم که مخربان و سربازان دشمن را کشته‎ام.»وی تاکید کرد که هیچ کس مانند وی در کنست و یا دولت اسرائیل اقدام به کشتن فلسطینیان نشده است.روزنامه صهیونیستی«معاریو»پس از انتشار این اظهارات نوشت «موشه یعلون با اذعان به این اقدام تعجب همه را برانگیخت.»در میان افکار عمومی سرزمین‌های اشغالی شایع است که «ایهود باراک» وزیر اسبق جنگ رژیم صهیونیستی، رکورد‌دار این اقدام است و فلسطینیان بسیاری توسط او کشته شده‌اند. این اعترافات تکان دهنده در شرایطی صورت می‌گیرد که اخیرا رقابت شدیدی میان برخی سران عرب برای نزدیکی به رژیم صهیونیستی در جریان است! این روابط تا بدان جا پیش رفته که بعید نیست به زودی برخی از سران مرتجع عرب، رژیم صهیونیستی را به رسمیت هم بشناسند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news