امروز : پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ورزشگاه‌های استاندارد سبب تقویت اقتصاد ورزش مازندران می‌شود

استاندار مازندران گفت: احداث کمپ و ورزشگاه‌های استاندارد و مجهز ضمن حضور باشگاه‌ها و تیم‌های بزرگ برای برگزاری اردوی آمادگی در استان، موجب تقویت اقتصاد ورزش می‌شود.

دیدار و نشست صمیمی جمعی از ورزشکاران و قهرمانان استان مازندران با استاندار مازندران در سالن اجتماعات شماره دو استانداری برگزار شد.

محمد اسلامی در این نشست صمیمی با اشاره به اهمیت ویژه دادن به ورزش همگانی در سطح استان، اظهار کرد: ورزش همگانی سلامت و نشاط جامعه را تامین می‌کند.

وی با بیان اینکه کشف و پرورش استعداد ورزشی در اولویت هیأت‌های ورزشی استان باشد، افزود: مازندران سرآمد ورزش کشور است و از افتخارات و قهرمان پروری ورزشکاران مازندرانی آگاهی دارم.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: احداث کمپ و ورزشگاه‌های استاندارد و مجهز ضمن حضور باشگاه‌ها و تیم‌های بزرگ برای برگزاری اردوی آمادگی در استان، موجب تقویت اقتصاد ورزش می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز گفت: مازندران استان جوان کشور است و همه ما وظیفه داریم به ۹۲۱ هزار جوان که سرمایه ملی مملکت هستند، اهمیت قائل شویم.

حبیب حسین‌زادگان از مدال‌آوری و افتخارآفرینی ورزشکاران زن و مرد مازندرانی در میادین مختلف برون‌مرزی خبر داد و تصریح کرد: به ازای هر روز با کسب بیش از یک مدال ورزشکاران قهرمان‌پرور این خطه برای کشورمان عزیزمان افتخارآفرینی می‌کنند.

وی با بیان اینکه مازندران استان ویژه ورزش کشور محسوب می‌شود، افزود: ورزش مازندران بیشترین نقش را در بازی‌های المپیک و پارالمپیک داشته است.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه جهت بهره‌برداری زیرساخت‌های ورزش استان ۲۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: دو پروژه ورزشی هدیه مقام معظم رهبری به غرب استان نوشهر و چالوس، پروژه‌های ورزشی جویبار، ماهفروجک ساری از مهم‌ترین‌های پروژه‌های در دست اقدام ورزش استان هستند.

در این نشست صمیمی، کمیل قاسمی، جاسم دلاوری، جابر صادق‌زاده، مسعود حسن‌زاده، هادی خناری‌نژاد، علی دهقان، عالیه محمودی، جمیله طهماسبی، مسعود اسماعیل‌پور، عباد دلیری و ولی‌الله فهیمی حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news