امروز : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست جدید فرمانداری فریدونکنار:

مدیران شهری از نصب بنر تبریک پرهیز کنند/ کارآفرینی و اشتغال در فریدونکنار جدی گرفته می‌شود

سرپرست جدید فرمانداری فریدونکنار گفت: کارآفرینی و اشتغال در فریدونکنار جدی گرفته می‌شود.

به گزارش بصیرنیوز،  محمدمهدی نصیری در آئین تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: از تلاش منفردی که با شرافت در این مدت تلاش خود را برای پیشرفت فریدونکنار به کارگرفته است قدردانی می‌شود.

وی در نخستین دستور خود به مدیران شهری گفت: از نصب هرگونه بنر برای عرض تبریک برای بنده جلوگیری شود و هزینه آن در صورت صلاحدید به کمیته امداد، بهزیستی و کتابخانه عمومی شهرستان واگذار شود.

سرپرست جدید فرمانداری فریدونکنار با اشاره به اهمیت اقتصادمقاومتی تصریح کرد: کارآفرینی و اشتغال امر مهمی است که باید پیگیری شود چراکه  دولت امید در مقابل ناامیدی، دولت تدبیر در مقابل بی‌عقلی و دولت اعتدال در مقابل افراطی‌گری قرار دارد و در مدیریت جدید این امور جدی گرفته می‌شود.

نصیری با تاکید بر اینکه در هفته آینده مهمان ویژه‌ای از کشور به فریدونکنار سفر می‌کند، خاطرنشان کرد: شهردار، رئیس اداره گردشگری، محیط زیست و شیلات باید نسبت به ثبت میراث معنوی دوما موضوع اکوتوریسم، دانش بومی و نشان ملی جغرافیایی، بازارچه صنایع دستی، توجه به تور پره شاهد و تور انقلاب، آب‌بندان های بزرگ بیشه محله و شیرمحله اقدامات لازم را انجام دهند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news