امروز : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
از اینجا مانده و از آنجا رانده؛

حال و روز این روزهای فرماندار سابق فریدونکنار/ منفردی را در سوادکوه نپذیرفتند

حال و روز این روزهای حسین منفردی فرماندار سابق فریدونکنار را باید از اینجا مانده و از آنجا رانده توصیف کرد.

به گزارش بصیرنیوز، حسین منفردی پس از گذشت ۱۷ ماه از عمر خدمتی خود در فریدونکنار ظهر دیروز(سه شنبه) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ردای مدیریت را به معاون خود مهدی نصیری واگذار کرد.

منفردی آملی که در روزهای ابتدایی مدیریت خود بر شهرستان فریدونکنار و در دیدار با فرمانده‌هان پایگاه‌های بسیج، “ورود بسیج را در سیاست، محل اشکال دانست” موجی از ناخشنودی را در میان بسیجیان فریدونکناری ایجاد کرد و به دنبال آن روزهای سختی برای او رقم خورد.

وی در ادامه کار خود نتوانست عملکرد مناسبی را ارائه دهد و در حالی که وعده‌های زیادی برای انجام پروژه کمربندی، تبدیل بخش دهفری برای شهر آستانه نو، رسیدگی به وضعیت پروژه های ورزشی و دیگر موارد داده بود اما تمامی آن‌ها را بر روی دوش معاون خود که هم‌اکنون به منصب سرپرستی فرمانداری رسیده، گذاشته و رفت.

اما این ختم ماجرای آقای منفردی از فریدونکنار نبوده است و انگار به بازی گرفتن شعور فریدونکناری‌ها دامن‌گیر آقای فرماندار و یا بهتر مدیر سابق شده است.

پس از تغییر استاندار مازندران، یکی از نخستین فرماندارانی که جای خود را از دست داد حسین منفردی فرماندار فریدونکنار بود که البته قرار بود که به سوادکوه شمالی برود اما این امر محقق نشد.

در حالی که منفردی خود را آماده رفتن به شهرستان سوادکوه شمالی می‌کرد اما هنوز نرفته با موج مخالفت مردم و نماینده این شهر رو به رو شد و در نهایت استاندار مازندران در برابر فشارهای مردم و نماینده شهر سوادکوه تسلیم شد و دستور لغو مراسم معارفه منفردی را صادر کرد.

به گزارش بصیرنیوز، حال و روز این روزهای حسین منفردی فرماندار سابق فریدونکنار را باید از اینجا مانده و از آنجا رانده توصیف کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news