امروز : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
شهردار فریدونکنار:

شهر فریدونکنار برای توسعه نیاز به زیرساخت دارد

شهردار فریدونکنار خاطرنشان کرد: شهر فریدونکنار برای توسعه نیاز به زیرساخت دارد و شهرداری به دنبال کارهای اساسی و زیرساختی است.

به گزارش بصیرنیوز، حمید بخشی در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: شهر فریدونکنار برای توسعه نیاز به زیرساخت دارد و شهرداری به دنبال کارهای اساسی و زیرساختی است.

وی با اشاره به اینکه خیابان ۲۴ متری یکی از دغدغه‌های اصلی شهرداری است، خاطرنشان کرد: برای برطرف کردن مشکلات خیابان ۲۴ متری باید از بندر تا شهر سرخرود آزادسازی شود که تملک آن صورت گرفته است.

شهردار فریدونکنار با بیان اینکه در این راستا جلسات متعددی برگزار شد، تصریح کرد: برای توسعه ساحل، جذب سرمایه‌گذار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بخشی با اشاره به اینکه به صورت همزمان به دنبال چند طرح اقتصادی بزرگ و مذاکره با سرمایه‌گذاران هستیم، افزود: پس از آماده‌سازی راه، زمین‌هایی که در اختیار شهرداری است احصا شده و در اختیار سرمایه گذار قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این شهر فضای کافی برای رشد کالبدی دارد، گفت: برای زیرسازی جدول خیابان ۲۴ متری ۵ میلیارد ریال بودجه دولتی اختصاص پیدا کرد و تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news