امروز : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علیزاده: ایران باید نفوذ و قدرت رسانه‌ای داشته باشد

یک کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که ایران باید نفوذ و قدرت رسانه‌ای داشته باشد.

به گزارش بصیرنیوز، علی علیزاده کارشناس مسائل سیاسی در نشست تخصصی تحلیل وقایع اخیر کشور با عنوان به نام مستضعفین به کام معاندین از طریق ویدئو کنفرانس، گفت: بسیار مهم است که بدانیم در ایران چه اتفاقی رخ داده است و در این بمباران اطلاعاتی بین کسانی که در این اعتراضات شرکت کرده‌اند، تفکیک قائل شویم.

وی افزود: در سال گذشته، حدود هزار تحصن و تظاهرات در ایران برگزار شد و خونی نیز از دماغ کسی نیامد، اما وقتی سال گذشته معلمان صد شهر در ایران اعتصاب کردند، روزنامه‌های اصلاح‌طلب نوشتند که اینها برای ضربه زدن به روحانی در انتخابات توسط تندروها برنامه‌ریزی شده‌اند، بحث مشخص این است که زمان آن فرا رسیده که نیروهای انقلابی یک بازنگری اقتصادی به نفع مستضعفین انجام دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی، اظهار داشت: دشمنان به دنبال استثنا کردن ایران هستند و این هدف را دنبال می‌کنند که در افکار عمومی جهان، ایران را کشوری جدا از کشورهای منطقه بدانند، لذا باید ایران یک نفوذ و قدرت رسانه‌ای داشته باشد، وقتی از ایران نام می‌بریم، یعنی حزب‌الله لبنان، حشدالشعبی و مظلومان یمن، دشمن به دنبال این است که از هر روزنه‌ای به ایران نفوذ کند و این به حدی بوده که لیبرال‌های خوش‌بین ایران نیز به این موضوع اذعان پیدا کرده‌اند.

علیزاده افزود: من با توجه به انتقاداتی که به اصلاح‌طلبان دارم، اما به وجود دو یا چند جناح نیز اعتقاد دارم، البته به شرطی که این جناح‌ها در مقابل دشمن به یک گروه واحد تبدیل شوند.

وی گفت: وزارت خارجه آمریکا بودجه‌های زیادی را در مسائل کارگری ایران برنامه‌ریزی کرده، بودجه‌هایی که در گذشته برای حمایت از اقلیت‌ها در نظر گرفته شده بود، اگر برجام به‌طور کامل نیز اجرا شود، به دلیل اینکه قانون کار در جمهوری اسلامی به درستی انجام نمی‌شود، با ورود شرکت‌های سرمایه‌گذاری، روزگار ما بدتر از گذشته خواهد شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news