امروز : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۹:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران:

منافقین، آل سعود و طرفداران نظام پادشاهی در ایران منفور هستند/ اطلاعاتی از اقدامات خانواده صدام در اغتشاشات اخیر وجود دارد

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: خانواده صدام تلاش می کردند از طریق کمک به جریاناتی که فکر می کردند، توانایی انجام اقدامات خرابکارانه در درون ایران را دارند، به دنبال تاثیرگذاری بر اغتشاشات بوده و ارتباطاتی نیز داشتند که اطلاعات آن محفوظ است.

به گزارش بصیرنیوز، سردار رمضان شریف پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر در جمع خبرنگاران با اشاره به حوادث اخیر در سطح کشور، اظهار کرد: در دشمنی با انقلاب اسلامی با گروه های شناخته شده ای مثل منافقین، انجمن پادشاهی، آل سعود به نیابت از از آمریکا و باقیمانده حزب بعث عراق و خانواده صدام مواجه هستیم.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران ادامه داد: در این که خانواهد صدام و باقیمانده های حزب او در جنایت علیه شیعیان در عراق و ایران هر کاری که بتوانند انجام داده و می دهند هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد.

وی با بیان اینکه منافقین، آل سعود و طرفداران نظام پادشاهی در ایران منفور هستند، عنوان کرد: این منفوریت به دلیل عملکرد بنیان گذاران و صادحبان این جریان ها است.

سردار شریف با بیان اینکه ملت ما از آل سعود و منافقین نفرت جدی دارند، خاطرنشان کرد: این نفرت به دلیل همراهی با صدام و شهادت ۱۷ هزار جوان ایرانی است.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران تاکید کرد: ملت ما از انجمن شاهنشاهی و طرافداران نظام شاهنشاهی در ایران به دلیل جنایات طولانی در کشور دل خوشی ندارد.

وی ادامه داد: به همین دلیل در فرصت هایی که برای آن ها در ضربه زدن به انقلاب اسلامی فراهم می شود امکانات خود را تجمیع می کنند.

سردار شریف با بیان اینکه هیچ یک از این گروه ها، نیروی حائذ توجهی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و مردم در کشورمان ندارند، اظهار کرد: هر چند این افراد به دلیل پول بادآورده ای که دارند، گروه هایی را تجهیز و تشویق کرده و رسانه هایی را برای به میدان آوردن برخی از جوانان ما که آگاهی لازم از انقلاب را ندارند به خط کرده اند.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران تصریح کرد: اطلاعاتی از تلاش های خانواده و وابستگان به صدام نیز در اغتشاشات اخیر وجود دارد که نشان می دهد آن ها نیز در این جریان بی نقش نبوده اند.

وی ادامه داد: خانواده صدام تلاش می کردند از طریق کمک به جریاناتی که فکر می کردند، توانایی انجام اقدامات خرابکارانه در درون ایران را دارند، به دنبال تاثیرگذاری بر اغتشاشات بوده و ارتباطاتی نیز داشتند که اطلاعات آن محفوظ است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news