امروز : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیگیری مطالبات مردم وظیفه مسئولان است/ ایجاد ناامیدی و ناکارآمد نشان دادن نظام؛ فتنه جدید دشمن

امام جمعه بهنمیر با بیان اینکه وظیفه همه مسئولان قدردانی از ملت و پیگیری مطالبات مردم است، گفت: فتنه جدید دشمن ایجاد ناامیدی در مردم و ناکارآمد نشان دادن نظام است.

به گزارش بصیرنیوز،

حجت‌الاسلام محمدحسن شریف‌تبار در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بهنمیر از حضور آگاهانه مردم سراسر کشور در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر تشکر و اظهار کرد: وظیفه همه مسئولان قدردانی از ملت و پیگیری مطالبات مردم است.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه در کنار ملت هستند، افزود: امامان جمعه به عنوان زبان گویای ملت، پیگیر حل مشکلات مردم هستند و در دعوت به وحدت، انسجام ملت، افشای خط نفاق و تبیین اهداف شهدا و امام شهدا اقدام می‌کنند.

امام جمعه بهنمیر تصریح کرد: به لطف خدا و حضور آگاهانه مردم، در فتنه ۹۶ تیر آمریکا به سنگ خورد و بینی استکبار به خاک مالیده شد.

شریف‌تبار درباره فتنه اخیر، گفت: نباید فتنه‌ها را پایان‌یافته تلقی کنیم و باید از اغتشاشات اخیر درس گرفت.

وی با بیان اینکه دشمنان منتظر فرصت برای ضربه زدن به ملت ایران هستند، خاطرنشان کرد: فتنه جدید دشمن ایجاد ناامیدی در مردم و ناکارآمد نشان دادن نظام است.

خطیب جمعه بهنمیر ادامه داد: از راه‌های سوءاستفاده دشمن، مشکلات اقتصادی و فساد است که حل مشکلات اقتصادی و مبارزه جدی با فساد از مطالبات مهم مردم است.

شریف‌تبار با تاکید بر اینکه وحدت و همبستگی در خنثی کردن فتنه نقش مهمی داشته است، بیان کرد: تکیه‌گاه انقلاب و نظام پس از خداوند مردم هستند، البته مسئولان در حل مشکلات مردم اقداماتی انجام داده‌اند اما باید در مشکلات معیشتی مردم جدیت بیشتری انجام گیرد.

وی در پایان گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی و پیگیری تولید و اشتغال است که راه غلبه بر دشمنان نیز اتحاد، همدلی و افزایش اقتدار نظام است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news