امروز : پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افاضلی: تحت تاثیر امکانات گسترش فولاد قرار گرفتم

هومن افاضلی در نشست خبری بعد از بازی تیمش با گسترش فولاد تبریز بیان کرد: من تحت تاثیر امکانات گسترش قرار گرفتم. باعث افتخار است که چنین باشگاه خصوصی در ایران وجود دارد. گسترش فولاد یک مجموعه فاخر برای فوتبال ما است.

به گزارش بصیرنیوز، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید که باشگاه گسترش فولاد تبریز یک مجموعه فاخر برای فوتبال ایران است.

هومن افاضلی در نشست خبری بعد از بازی تیمش با گسترش فولاد تبریز بیان کرد: من تحت تاثیر امکانات گسترش قرار گرفتم. باعث افتخار است که چنین باشگاه خصوصی در ایران وجود دارد. گسترش فولاد یک مجموعه فاخر برای فوتبال ما است.

او در مورد بازی هم گفت: گلی که در ابتدای نیمه اول خوردیم برنامه‌های ما را بهم زد و ما برنامه ریزی کردیم که این گل را در نیمه دوم جبران کنیم. اما آن گل باعث شد برای کسب تساوی تلاش کنیم. اما خدا را شکر می‌کنم که توانستیم یک امتیاز بگیریم. یک صحنه مشکوک در بازی وجود داشت که داور می‌توانست یک پنالتی برای ما اعلام کند.

افاضلی اضافه کرد: بازی زیبایی بود. فیروز کریمی مربی بزرگی است که افتخار شاگردی او را دارم. بازی مقابل تیم‌های او سخت است و فکر می‌کنم اولین شاگردی هستم که در لیگ امسال مقابل او نتیجه می‌گیرد. بازی موقعیت‌های خوبی داشت که برای تماشاگران جذاب بود.

او درباره تغییر و تحولات تیمش نیز بیان کرد: چند فاکتور در این موضوع دخیل است و معتقدم یک مربی به تنهایی نمی‌تواند برای یک تیم موثر باشد و باید کل مجموعه تغییر وضعیت را بپذیرند. از طرفی مدیریت باشگاه هم با ما بسیار همراه است. کسانی که در بخش خصوصی فعالیت می‌کنند باید به هر نحوی در فوتبال حفظ شوند. من و تجربه این حضور به من کمک کرد تا تیمم را زودتر جمع کنم. اما مهمترین فاکتور در نتایج ما بازیکنان هستند. بازیکنان با تجربه ما همانند جوانان ما بسیار خوب عمل می‌کنند. مجموعه ما روز پیشرفت در حال پیشرفت است.

سرمربی نفت تهران در مورد وضعیت عیسی آل کثیر هم گفت: آل کثیر با تیم ما می‌ماند و از بازیکنان مهم ماست. او امروز یک پاس گل مهم داد و ما به ارزش‌های چنین بازیکنی واقفیم.

افاضلی درباره مصدومیت احمد امیر کامدار هم اظهار کرد: فکر نمی‌کنم او مشکل خاصی داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد اینکه در سطح ملی تجربه زیادی دارد، اما در فوتبال باشگاهی سابقه چندان زیادی ندارد بیان کرد: من به زور نمی‌توانم کار بگیرم و باید از مدیران پرسید چرا به من پیشنهاد کار نمی‌دهند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news