امروز : پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعریف ساغلام از فوتبال ایران

ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار تراکتورسازی مقابل مشکی‌پوشان خراسان اظهار داشت: خیلی خوشحالم در این کشور زیبا و این شهر زیبا هستم. مطمئناً انتظار ما برای بازی فردا بسیار زیاد است، چرا که اولین مسابقه‌مان در ایران است.

به گزارش بصیرنیوز، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: اولین چیزی که می‌خواهیم این است که شرایط بحرانی که داریم را خیلی زود پشت سر بگذاریم و تا جایی که می‌توانیم بالا برویم.

ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار تراکتورسازی مقابل مشکی‌پوشان خراسان اظهار داشت: خیلی خوشحالم در این کشور زیبا و این شهر زیبا هستم. مطمئناً انتظار ما برای بازی فردا بسیار زیاد است، چرا که اولین مسابقه‌مان در ایران است.

وی ادامه داد: این اولین مسابقه من در تیم تراکتورسازی است، به همین دلیل می‌خواهیم یک شروع خیلی خوب داشته باشیم و بازی هفته بعد که آن هم در مشهد است را خوب ادامه دهیم. ما باید اعتمادبه‌نفس بازیکنان را خیلی بالا ببریم. همچنین باید انرژی طرفداران تراکتور‌سازی را هم بالا ببریم. متأسفانه به دلیل نتایج ضعیفی که تیم ما در این فصل گرفته طرفداران از استادیوم دور شده‌اند و به خاطر اینکه این طرفداران به ورزشگاه برگردند، بازی فردا برای ما خیلی مهم است.

«این دیدار برای حریف هم مهم است، آن‌ها هم می‌خواهند در جدول تکان بخورند»، سرمربی تیم تراکتورسازی با بیان این جمله گفت: فردا بازی سختی خواهیم داشت. به امید خدا با جنگندگی و فوتبال خیلی خوب برای برد به زمین می‌رویم و می‌خواهیم بازی خوبی انجام دهیم. بازیکنان ما می‌دانند شرایط تیم‌مان چقدر بحرانی است. از شرایط ما در جدول همه بازیکنان ناراحت هستند. باور داریم همان‌طور که تیم تا به اینجای جدول پایین آمده، می‌تواند همین‌طور هم به بالای جدول صعود کند. همه می‌دانند تبریز شهر فوتبالی است و آنجا هواداران خوبی وجود دارد که از صمیم قلب تیم خود را دوست دارند و تشویق می‌کنند. در این فصل آن‌ها خیلی ناراحت شده‌اند و به امید خدا از این به بعد هواداران را خوشحال خواهیم کرد.

ساغلام به شناختش از فوتبال ایران اشاره کرد و یادآور شد: من قبل از این خیلی با دنیزلی دیدار می‌کردم، اما فوتبال ایران را هرکسی دنبال می‌کند. ایران جایی است که مهم‌ترین فوتبال را در منطقه دارد و مردمش فوتبال را خیلی دوست دارند و به آن علاقه دارند. در جا‌های دیگر شاید پول‌های زیادی باشد، اما جایی که با فوتبال زندگی می‌کند، اینجاست، ایران.

وی در مورد وضعیت تیم تراکتورسازی گفت: باشگاه ما امسال در دو لیگ بازی می‌کند؛ لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر ایران. اولین چیزی که می‌خواهیم این است که شرایط بحرانی که داریم را خیلی زود پشت سر بگذاریم و تا جایی که می‌توانیم بالا برویم و در لیگ قهرمانان آسیا هم بهترین بازی را انجام بدهیم. اولویت در لیگ قهرمانان این است که از از گروه‌مان بالا برویم و بهترین‌ها را برای تراکتورسازی رقم بزنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی با بیان اینکه این تیم در اول فصل خیلی بدشانسی آورده است، خاطر نشان کرد: تراکتورسازی از لحاظ جذب بازیکن و این مسائل متأسفانه خیلی مشکل داشت، به‌خاطر همین پایین‌تر ماند و نتوانست نتیجه بگیرد. در باشگاه مدیرعامل خیلی خوب و باارزشی داریم که با جان و دل برای تراکتورسازی و جایگاهی که باید به دست بیاورد تلاش می‌کند. دستش درد نکند، به ما خیلی کمک می‌کند. ان‌شاءالله با کمک مدیرعامل، باشگاه و طرفداران خیلی روز‌های خوبی را با یکدیگر تجربه کنیم.

ساغلام در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «آیا از بازیکنان تراکتورسازی شناخت دارید یا خیر؟»، گفت: در ارتباط با لیست تیم، یکسری اطلاعاتی کسب و پنج شش روز است که کار با تیم را شروع کردیم و سعی داشتیم بازیکنان‌مان را بهتر بشناسیم. در یکی دو روز آینده احتمال آمدن یکی دو بازیکن به تیم ما وجود دارد، اما تا پایان فصل قرار است ۱۶ بازی داشته باشیم. به‌خاطر همین باید بیشترین و بهترین استفاده را از بازیکنان‌مان داشته و آن‌ها را آماده کنیم. ما به هر بازیکنی نیاز داریم. بازیکنی نداریم که بخواهد بیرون باشد، همه هستند.

وی یادآور شد: کاری که فعلاً باید بکنیم و همه تمرکزمان روی آن باشد، این است که از این شرایط بیرون بیاییم، بایستیم و مقابل خودمان را ببینیم و در لیگ قهرمانان آسیا هم بتوانیم کاری کنیم که هواداران‌مان راضی باشند. همچنین در تبریز و در آن شهر زیبا با پتانسیلی که وجود دارد، باید یک تلاش‌هایی برای آینده ورزشی شهر انجام بدهیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در حالی که با پایان زمان نشست خبری روبه‌رو شده بود، خطاب به خبرنگاران مشهدی گفت: یک هفته دیگر قرار است اینجا باشیم، آن موقع باز هم به سؤالات‌تان جواب می‌دهم. تا آن موقع خوب تمرین کنید!

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news