امروز : پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیمار از پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن پشیمان است

ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن نزد دوستان نزدیک خود از پیوستن به این تیم ابراز پشیمانی کرده است.

به گزارش بصیرنیوز،با وجود سپری شدن چندین ماه از پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن هنوز هم درباره این تصمیم او حرف و حدیث‌هایی وجود دارد و اکنون نشریه مارکا مدعی شده است بازیکن سابق بارسلونا از پیوستن به تیم پاریسی پشیمان است.

مارکا می‌نویسد، روزی نیست که خبری درباره وضعیت نیمار در پاری‌سن‌ژرمن مطلبی منتشر نشود؛ و اکنون گزارش شده که نیمار به نزدیکان خود گفته است از این که از بارسا به پاری سن ژرمن پیوسته پشیمان است.

این بازیکن ۲۵ ساله تابستان سال ۲۰۱۷ با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو به این تیم پاریسی پیوسته و قراردادی پنج ساله‌ای امضا کرده است، اما در همین اوایل کارش در پاریس مسائلی به وجود آمده است.

این مشکلات در دو نشریه معتبر اکیپ و لو پاریزین منتشر شده است.

گفته می‌شود نیمار از بازی در لیگ فرانسه خسته شده، زیرا سبک بازی اکثر تیم‌ها تعدافعی و تعداد خطا‌ها زیاد است.

همچنین ماجرای هو شدن اخیر او در بازی خانگی PSG و دیژون از سوی هواداران پاری‌سن‌ژرمن به دلیل ندادن ضربه پنالتی به کاوانی، نیمار را که دلتنگ لالیگا است، آزرده کرده است.

به نوشته نشریه لو پاریزین باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از نارضایتی نیمار مطلع است و صحبت‌هایی مبنی بر این که باشگاه به حالت آماده باش درآمده است، وجود دارد.

علاوه بر این اختلاف نیمار با کاوانی و اونای امری، سرمربی تیم، در بحبوحه شایعه تمایل نیمار برای پیوستن به رئال مادرید، نگرانی بزرگ این باشگاه تبدیل شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news