امروز : جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبری خوش برای نیروهای قراردادی اورژانس

سرپرست اورژانس کشور از یکسان شدن قرارداد کارکنان شرکتی اورژانس در سراسر کشور خبر داد و گفت: اورژانس کشور پیشرفته‌ترین خدمات در زمینه فوریت‌های پزشکی را به مردم ارائه می‌دهد.

به گزارش بصیرنیوز، پیرحسین کولیوند در مراسم افتتاح ساختمان جدید مرکز اورژانس تهران، اظهار داشت: اورژانس کشور روز به روز در حال توسعه بوده و تصویب اساسنامه اورژانس مراحل سختی را گذراند تا در نهایت در هیأت دولت تصویب شد.

وی افزود: انشاءالله شورای نگهبان نیز این آیین‌نامه را تأیید و تا پایان سال اقدامات لازم در این زمینه انجام بگیرد.

سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه نگاه اصلی کشور به اورژانس تغییر کرده، گفت: حمایت از پرسنل اورژانس و تسهیل معیشت و کار آن‌ها مدنظر قرار داشته و امیدواریم روز به روز اقدامات مؤثر در این راستا صورت گیرد.

کولیوند در ادامه گفت: مرکز جدید اورژانس در سطح استاندارد‌های بین‌المللی بوده و پیشرفته‌ترین خدمات در زمینه فوریت‌های پزشکی از طریق آن قابل ارائه است.

وی ادامه داد: در برخی از شهر‌ها قرارداد با همکاران شرکتی اورژانس به صورتی بود که این افراد حداقل دستمزد را دریافت می‌کردند که وزیر بهداشت قول داده که همه نیرو‌های اورژانسی قراردادی واحد داشته باشند.

سرپرست اورژانس کشور خاطرنشان کرد: نیرو‌های اورژانس اعم از کسانی که در سازمان بوده و یا مستقیم به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند آمادگی‌های خوبی دارند و مهارت‌های مناسبی را کسب کرده‌اند تا اقدامات مؤثر را برای حادثه‌دیدگان انجام دهند.

کولیوند در پایان عنوان کرد: آموزش‌ها برای مردم نیز در چندین سطح طبقه‌بندی شده که یکی از این سطوح آموزش‌ها به عموم مردم در مساجد و محله‌ها است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news