امروز : جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهارت صحیح پک کردن کوله پشتی

وسایل ضروری را طوری در کوله جا سازی کنید که دسترسی به آن‌ها آسان باشد. این ایتم‌ها وسایلی هستند که شما نیاز دارید به طور منظم به آن‌ها دسترسی داشته باشید و نباید در جایی از کوله باشند که هر دفعه به زحمت به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

به گزارش بصیرنیوز،

تنها چیز‌های ضروری را پک کنید. زمانی که پیاده روی می‌کنید، خیلی مهم است که ایتم‌های مهم را همراه داشته باشید.به نقل از گردالی حمل چیز‌های غیرضروری مانند بالشت مورد علاقتان، دوربین یا حتی دفتر خاطراتتان تنها بار اضافی برای شما می‌باشد که ممکن است پیاده روی را برای شما سخت و دشوار کند.

 

مهارت صحیح پک کردن کوله پشتی

 

برای اینکه بدانید چه چیز‌هایی برای یک ماجراجویی هایکینگی مناسب است بهتر است یک بررسی درمورد آب و هوا و تعداد روز‌ها و شب‌هایی که قرار است در فضای باز بخوابید را داشته باشید. در صورتی که برای یک پیاده روی طولانی می‌روید بهتر است که کوله پشتی خود را از وسایل‌های کمتر و سبکتر پک کنید.

یکی کردن ایتم‌ها بهترین راه برای به حداکثر رساندن فضا و همچنین توجه داشتن به وزن کوله بار می‌باشد. علاوه براین، یکی کردن ایتم‌ها کمک به جلوگیری از گم شدن آن‌ها در کوله پشتی می‌شود. برای اینکه اطمینان داشته باشید که کوله پشتی خود را درست سازماندهی کرده اید، خیلی مهم است که از هر نوع فضای اضافی به طور مفید استفاده کنید. راه دیگری که استفاده از فضا را به حداکثر می‌رساند این است که وسایل کوچک را با هم بسته بندی کنید مانند وسایل بهداشتی و شخصی. به علاوه این بسیار مهم است که ایتم‌هایی که فضای بیشتری را می‌گیرند بهتر است که حذف شوند.

برای اینکه اطمینان داشته باشید که در حین فعالیت پیاده روی راحت خواهید بود، مهم است که وسایل خود را در پک کردن پخش کنید تا تعادل در وزن آن‌ها ایجاد شود. برای انجام این کار، وسایل سبک را مانند لباس‌ها در ته کوله پشتی بگذارید، و وسایل سنگین را نزدیک کمر خود و وسایل متوسط را در اطراف همه چیز قرار دهید. این نه تنها وزن وسایل را پخش می‌کند بلکه سلامت کمر شما را نیز تضمین می‌کند. در حقیقت گذاشتن وسایل سنگین در ته کوله پشتی باعث می‌شود که کشش و فشار بیشتری به کمر شما بیاید و امکان صدمه دیدن کمر شما را نیز بیشتر می‌کند.

وسایل ضروری را طوری در کوله جا سازی کنید که دسترسی به آن‌ها آسان باشد. این ایتم‌ها وسایلی هستند که شما نیاز دارید به طور منظم به آن‌ها دسترسی داشته باشید و نباید در جایی از کوله باشند که هر دفعه به زحمت به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. این ایتم‌ها شامل: نقشه، غذا، آب، جی پی اس و چراغ قوه و موارد دیگر می‌باشد. این موارد باید طوری پک شوند که دسترسی فوری به آن‌ها داشته باشید زمانی که رخ دادی روی می‌دهد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news