امروز : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تنها راه ایران برای گرفتن میزبانی سعودی‌ها

یک روزنامه اماراتی مدعی شد که رای نهایی امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ ارتباطی با میزبانی ایران برای عربستان ندارد و تنها رای درباره میزبانی قطر مقابل سعودی‌ها و اماراتی‌ها است.

به گزارش بصیرنیوز،

امروز رای نهای کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره اختلاف عربستان و امارات با قطر بر سر میزبانی رسما اعلام می‌شود. نکته مهم در این رای این است که آیا موضوع ایران نیز در این جلسه AFC مطرح می‌شود یا خیر.

سایت الاخباریه از منابع رسمی از AFC فاش کرد و نوشت: گزارش‌های ارائه شده از سوی ۲ کمیته بی طرف به کمیته اجرایی مسابقات تنها درباره بازی های باشگاه‌های امارات و عربستان با قطر است. در این گزارش‌ها هیچ چیزی درباره میزبانی بازی‌های عربستان با ایران مطرح نشده است. پرونده ایران در AFC یک سال پیش بسته شده است و قرار شده بازی در زمین بی طرف برگزار شود.

در نتیجه رای نهایی AFC که قرار است امروز صادر شود هیچ ربطی به میزبانی ایران از عربستانی‌ها ندارد و تنها به اختلاف کشورهای عربستان و امارات با قطر پایان خواهد داد. با این خبر مشخص می‌شود که زمین بی طرف برای نمایندگان کشور در AFC مقرر شده است و مسئولان فدراسیون کشورمان تنها می‌توانند از طریق دادگاه بین المللی ورزش(CAS) پرونده ایران را بررسی کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news