امروز : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پدیده شوم و تازه‌ای که خداداد عزیزی از گفتنش شرم دارد!

خداداد عزیزی می گوی: متأسفانه این بی‌اخلاقی‌ها دارد عادی می‌شود آقایان. نمی‌توانم شفاف به شما بگویم مشکل چیست. اگر خانواده‌ها بفهمند درباره ‌چی حرف می‌زنم، نمی‌گذارند بچه‌شان به استادیوم برود.

به گزارش بصیرنیوز،همواره این انتقاد وارد است که چرا فقط از زشتی‌های فوتبال می‌گویند. خود فوتبالی‌ها اعتقاد دارند از آنجا که اتفاقات این رشته برجسته است، تلاش می‌شود تا اتفاقات بخش‌های دیگر زیر آن گم شود. آنها بارها و بارها در مصاحبه‌های خود چنین حرف‌هایی زده‌اند ولی این دلیل نمی‌شود تا چشم خود را روی زشتی‌ها ببندند. خداداد عزیزی یکی از آن چهره‌هایی است که همواره رک و صریح حرف‌هایش را زده. او هراسی از این ندارد که زشتی‌های فوتبال را بیان کند و هر بار که چیزی می‌گوید، تأکید دارد دلش به حال فوتبال می‌سوزد. او در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود از یک پدیده شوم و تازه در فوتبال ایران حرف می‌زند.

افشاگری خداداد

خداداد عزیزی در توضیح این اتفاق تلخ می‌گوید: «علاوه بر این ماجرای دروغگویی و جادوگری و رشوه و زیرمیزی و این‌طور چیزها، یک پدیده شوم دیگر هم وارد فوتبال ایران شده است. در اردوی بعضی از تیم‌ها اتفاقاتی می‌افتد که باورکردنی نیست و من شرمم می‌آید درباره این پدیده جدید حرف بزنم.»

او مکثی می‌کند و ادامه می‌دهد: «اصلاً نمی‌توانم در موردش حرف بزنم. یعنی قابل گفتن نیست. کارهایی در اردوی بعضی تیم‌ها می‌شود که شاید ۱۰ سال دیگر بتوانیم درباره‌اش حرف بزنیم، بس که این مورد غیراخلاقی است و واقعاً جامعه در حال حاضر کشش یک‌سری اتفاقات را ندارد. باور کنید نمی‌توانم حتی بگویم این پدیده جدید چیست.»

وقتی به خداداد عزیزی کدهایی می‌دهیم و متوجه می‌شود ما هم در این‌باره چیزهایی شنیده‌ایم، اضافه می‌کند: «متأسفانه نمی‌شود در رسانه‌ها درباره‌اش حرف زد. شاید در ۱۰، ۱۵ سال آینده فضا در رسانه‌ها بازتر شود تا بتوانیم بگوییم این اتفاق چیست. آقایان؛ جلوی بی‌اخلاقی را بگیرید. چیزی که من درباره‌اش حرف می‌زنم بی‌اخلاقی است. ۱۰ سالی است چیزهایی درباره‌اش می‌شنویم ولی الان دارد بیشتر و بیشتر می‌شود.»

خداداد مثالی می‌زند: «مثلاً هر چیزی یک تابو و حرمتی دارد. وقتی تابو شکسته