امروز : یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آقای طاهری! کار پرسپولیس جعل بود!

حواشی بازگشت مهدی طارمی از ریزه اسپور به پرسپولیس تمامی ندارد و هر روز قسمتی از این ماجرا برای هواداران فوتبال باز می‌شود.

به گزارش بصیرنیوز، «علی اکبر طاهری» زمانی که طارمی از ترکیه به پرسپولیس بازگشت سرپرست باشگاه پرسپولیس بود و به همین دلیل بسیاری از هواداران سرخپوشان او را در این ماجرا و محرومیت پرسپولیس مقصر می‌دانند اما جالب اینکه طاهری در دفاع از اشتباه خود صحبت‌هایی مطرح می‌کند که در نوع خود جالب است.

 

مدیرعامل سابق سرخ پوشان مدعی شد که تغییر در تاریخ نامه جعل محسوب نمی‌شود و نمی‌توان باشگاه پرسپولیس را به جعل متهم کرد.

پیامد صحبت‌های جنجالی مهدی طارمی و افشاگری او همچنان ادامه دارد. طارمی در صحبتهایش یک جمله کلیدی گفت: «قرار شد همگی با هم یک دروغ را بگوییم و با همان دروغ جلو برویم و ببینیم چه می‌شود». طارمی به این موضوع صادقانه اعتراف کرد تا بار آن دروغ از روی دوش او برداشته شود. اما به نظر می‌رسد بعضی از آن گروه همچنان با همان فرمان پیش می‌روند و کماکان می‌خواهند با همان فرمان جلو بروند.

در همین رابطه بیشتر بخوانید:

مثلث طارمی، طاهری و پرسپولیس؛ پیچیده‌ترین معادله‌

علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس و متهم اصلی در پرونده طارمی در یک برنامه تلویزیونی در مقام دفاع از خود گفت: «معنی جعل از نظر حقوقی این است که مثلا من به جای طارمی امضا کنم و تغییر زمان نامه جعل محسوب نمی‌شود».

این در حالی است که ماده پنجم در قانون مجازات اسلام در تعریف جعل و تزویر با صراحت بیان داشته: «جعل و تزویر عبارتند از: ساختن نوشته یا سند یا ساختن مهر یا امضای اشخاص رسمی یا غیر رسمی خراشیدن یا تراشیدن یا قلم بردن‌ یا الحاق یا محو یا اثبات یا سیاه کردن یا تقدیم یا تاخیر تاریخ سند نسبت به تاریخ حقیقی یا الصاق نوشته‌ای به نوشته دیگر یا بکار بردن مهر دیگری ‌بدون اجازه صاحب آن و نظایر اینها به قصد تقلب.

این تعریف صریح از جعل و تزویر نشان می‌دهد عملی که باشگاه پرسپولیس در تغییر تاریخ قرارداد مرتکب شده مصداق جعل می‌باشد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news