امروز : یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شلیک راکت از سوی پ. ک. ک. به سمت شهر مرزی ترکیه

در پی انجام عملیات نظامی شاخه زیتون توسط ارتش ترکیه در منطقه کردنشین عفرین، گروه تروریستی «پ ک. ک» اقدام به شلیک راکت به سمت استان مرزی ختای ترکیه نمود.

به گزارش بصیرنیوز، مقام‌های ترکیه از اصابت یک راکت شلیک شده از سوی تروریست‌های پ. ک. ک. به یک منزل مسکونی در شهر مرزی فدانلیک این کشور خبر دادند.

به گزارش دیلی صباح، در پی انجام عملیات نظامی شاخه زیتون توسط ارتش ترکیه در منطقه کردنشین عفرین، گروه تروریستی «پ ک. ک» اقدام به شلیک راکت به سمت استان مرزی ختای ترکیه نمود.

گفته می‌شود راکت شلیک شده از سوی پ. ک. ک. به دیوار یک منزل مسکونی واقع در شهر «فدانلیک» در همسایگی منطقه ریحانلی این استان اصابت کرده است.

به گفته مسئولین دولتی ترکیه این حمله راکتی هیچ گونه خسارت جانی در پی نداشته است. اما چند دستگاه از منازل مسکونی اطراف نیز در پی این حمله آسیب دیده اند.

لازم به ذکر است ترکیه از تاریخ ۲۰ ژانویه اقدام به آغاز عملیات نظامی اشغالگرانه در منطقه عفرین واقع در شمال غرب سوریه کرده است. آنکارا هدف خود از این عملیات را اقدام نظامی علیه گروه‌های کردی تروریستی پ. ک. ک. و «پی وای دی» به عنوان شاخه نظامی پ. ک. ک. اعلام کرده است.

این درحالیست که جامعه جهانی این اقدام ترکیه را به دلیل عدم هماهنگی با دولت مرکزی سوریه اشغالگرانه خوانده و خواستار توقف عملیات نظامی شاخه زیتون در خاک سوریه شده است. خواسته‌ای که تاکنون از سوی مقام‌های آنکارا بی پاسخ ماده و ترکیه همواره از توقف این عملیات در عفرین سرباز زده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news