امروز : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمال سقوط بهمن درجاده کرج – چالوس

رییس پلیس راه استان البرز گفت که با توجه به بارش برف سنگین در روز‌های گذشته و افزایش دما در روز‌هایی آتی و احتمال سقوط بهمن در جاده کرج- چالوس رانندگان از تردد غیرضروری در این مسیر خودداری کنند.

به گزارش بصیرنیوز،

، رییس پلیس راه استان البرز گفت که با توجه به بارش برف سنگین در روز‌های گذشته و افزایش دما در روز‌هایی آتی و احتمال سقوط بهمن در جاده کرج- چالوس رانندگان از تردد غیرضروری در این مسیر خودداری کنند.
سرهنگ رضا گودرزی افزود: بارش برف از شنبه هفته جاری در استان البرز، احتمال سقوط بهمن دور از انتظارنیست که می‌طلبد رانندگان در صورت ضرورت سفر، قبل از حرکت از وضعیت راه اطلاع کسب کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به احتمال سقوط بهمن در این محور، مسافران در محدوده‌های گالری بهمن گیر به ویژه در محدوده سه راه دیزین و خرگوشدره توقف نکنند.
وی ادامه داد: همراه داشتن زنجیر چرخ دراین شرایط الزامی است و رانندگان استفاده از زنجیرچرخ را باید آموزش ببینند، چرا که آشنا نبودن به این موضوع علاوه بر سختی برای راننده سبب ترافیک سنگین درجاده‌ها می‌شود.
رییس پلیس راه البرز افزود: علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند.
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه‌های پلیس راه به رانندگان است.
گودرزی گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه‌های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل‌های مورد نظرمستقر شده است.
استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان می‌باشد.
جاده کرج – چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر یکی از مسیر‌های گردشگری کشور است که براثر بارش برف اخیر مسدود شد که راهداران اقدام به بازگشایی آن کردند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news