امروز : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تولد ۴ قلو‌های اصفهان در شب سرد زمستان +عکس

در شب سرد زمستان ۹۶ در حالی که مردم اصفهان در شادی بارش دانه‌های برف بودند، خانواده کوچک اصفهانی صاحب ۴ هدیه از سوی خدا شدند.

به گزارش بصیرنیوز،

در روز‌های گذشته خبری مبنی بر به دنیا آمدن ۴ نوزاد دیگر در بیمارستان الزهرا (س) اصفهان در رسانه‌ها منتشر شد. به راستی وقتی قرار به نعمت باشد هیچ‌کس و هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی رخداد آن را بگیرد که، چون خداوند رحمان است و رحیم. در شب سرد زمستانی که اصفهانی‌ها را دانه‌های برف شاد می‌کرد، خانواده اصفهانی را تولد ۳ دختر و یک پسر خوشحال کرد.
محمد سلطان صالحی که یک کارگرد ساده از چادگان است بعد از شنیدن تولد چندقلو‌ها شوکه شده، اما توکلش به خدا بود که کمکش می‌کند.

صالحی پدر نازنین، نیلوفر، نهال و علی‌اصغر، نوزادان تازه متولد شده از ازواج خود می‌گوید که یک سال و ۳ ماه از ازدواجش گذشته و در نخستین بارداری همسرش صاحب ۴ فرزند شده است.

پدر این چهارقلو‌های خبرساز می‌گوید: سابقه بارداری دوقلویی در خانواده‌شان بود و مادربزرگش نیز فرزندان ۲ قلو به دنیا آورده است.

مادر این ۴ قلو‌ها نیز که بدون استفاده از دارو و درمان‌های غیرطبیعی صاحب این فرزندان شده، می‌گوید: بعد از وضع حمل وضعیت خوبی دارم.

وی با بیان اینکه به لطف خدا بچه‌ها در زمان تولید هیچ مشکلی نداشتند، گفت: در حال حاضر هر ۴ فرزندم در سلامت کامل هستند.

پدر این ۴ قلو‌ها که یک کارگر فصلی است از مسئولان برای هزینه مخارج این نوزادان درخواست کمک کرده و می‌گوید: از خیران و مسئولان می‌خواهم به دلیل بالا بودن هزینه نگهداری و مراقبت این هدیه‌های خدا به او کمک کنند.

کیانوش جهان‌پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پاسخ به این سؤال که در سال ۹۶ چه تعداد زایمان بیش از ۴ نوزاد داشته‌ایم، بیان کرد: امسال برای دومین بار است که شاهد تولد ۴ قلو‌ها در اصفهان هستیم و اکنون وضعیت ۴ قلوی تازه متولد شده خوب است.

محمدرضا شاه ناصر، رئیس بیمارستان عسگریه اصفهان درباره این نوزادان می‌گوید: وزن نوزادان هنگام تولد یک کیلو و ۳۶۰ گرم، یک کیلو و ۳۵۰ گرم، یک کیلو و ۹۰ گرم و یک کیلو و ۸۰ گرم وزن دارند و ۴ قلو‌ها هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان تحت نظر هستند.

رئیس بیمارستان عسگریه اصفهان برای حمایت از این خانواده هزینه‌های بستری و زایمان مادر و همچنین چهار نوزادش را بر عهده گرفت.

با توجه به تولد این کودکان و برای اطمینان کامل از سلامت آن‌ها این چندقلو‌ها در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان عسکریه بستری هستند که نگهداری این نورزادان در این بخش هزینه‌های بالایی را برای خانواده کوچک اصفهانی به همراه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news