امروز : یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فاز اول باغ موزه دفاع مقدس مازندران افتتاح شد

فاز اول باغ موزه دفاع مقدس مازندران به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس‌جمهور و مسئولان مازندران در ساری به بهره برداری رسید.

به گزارش بصیرنیوز،

مراسم افتتاح باغ موزه دفاع مقدس مازندران صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرمانده سپاه کربلای مازندران و مسئولان استانی به بهر‌برداری رسید.

فاز اول اجرای این طرح با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده و با توجه به گستردگی عملیات این پروژه، دو فاز دیگر نیز برای تکمیل این مجموعه در نظر گرفته شده است.

براساس برنامه‌ریزی انجام شده فاز دوم این طرح هم تا پایان سال ۹۷ در صورت تامین اعتبار به اتمام می‌رسد و بخشی از عملیات عمرانی این پروژه به شهرداری ساری در قالب فاز سوم اختصاص پیدا کرده است.

فعالیت عمرانی پارک موزه دفاع مقدس مازندران از سال ۸۷ شروع و در سال ۹۲ طرح تکمیلی این پروژه بنا به اظهارات مسئولان استانی به صورت جدی‌تر آغاز شده است.

در دل فاز اول این مجموعه ۱۷ پروژه تعریف شده است که بخشی از پروژه‌های افتتاحی امروز مربوط به فاز دوم ماست، ساختمان اصلی این مجموعه در سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد.

بر اساس اعلام قبلی، زمینه بازدید عموم مردم از مجموعه باغ موزه دفاع مقدس در ایام عید فراهم است و پس از تعطیلات نوروز به دلیل فعالیت‌های عمرانی میزان بازدیدها محدود می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news