امروز : یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فاصله میزان صادرات و واردات مازندران با ایتالیا فاحش است

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به تفاوت فاحش میان واردات و صادرات بین مازندران و کشور ایتالیا، گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار میزان صادرات و حدود ۲۳ میلیون دلار حجم واردات مازندران از ایتالیا بوده است.

به گزارش بصیرنیوز، عبدالله مهاجر در نشست مشترک اتاق بازرگانی مازندران با هیئت اقتصادی مونته سیلوانا ایتالیا که در سالن جلسات اتاق بازرگانی مازندران تشکیل شد با اشاره به حجم گسترده روابط اقتصادی ایران و ایتالیا، اظهار کرد: روابط خوب اقتصادی دو شکور به حوزه‌های دیگر تعمیم داده شود.

وی با اشاره به تفاوت فاحش میان واردات و صادرات بین مازندران و کشور ایتالیا، افزود: در ۹ ماهه نخست سال جاری ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار میزان صادرات و حدود ۲۳ میلیون دلار حجم واردات مازندران از ایتالیا بوده است.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با تأکید بر ظرفیت‌های صادراتی استان به ایتالیا، تصریح کرد: سطح تجاری مازندران باید ازنظر عملیاتی افزایش یابد تا به نقطه مطلوب برسد.

مهاجر علاقه‌مندی هیئت اقتصادی ایتالیا را نشان‌دهنده حسن روابط دو کشور دانست و گفت: ایتالیا چهارمین کشوری است که دولت جمهوری اسلامی روابط خوبی را در زمینه‌های مختلف با آن برقرار کرده و از شرکای خوب تجاری ایران محسوب می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news