امروز : یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان بازبینی آثار منتخب جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد مازندران

بازبینی آثار منتخب دومین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد مازندران با اجرای ۲۱ نمایش در ۹ شهر استان، به پایان رسید.

به گزارش بصیرنیوز،

با اجرای ۲۱ نمایش در ۹ شهر استان، بازبینی آثار منتخب دومین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد مازندران به پایان رسید.

مسؤول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران و دبیر دومین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد استان، پس از اجرای ۲۱ نمایش در ۹ شهر استان طی سه روز (۱۱ تا ۱۳ بهمن) بازبینی نهایی آثار منتخب دومین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد مازندران به پایان رسید.

یاسر محمودی‌برنتی افزود: گروه بازبینی جشنواره متشکل از توحید معصومی(مسؤول دفتر نمایش امور استان‌های حوزه هنری)، محراب محمدی (مسؤول دفتر تئاتر مسجد)، سیدولی هاشمی مسؤول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری، پس از بازبینی آثار، نظرات خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: از ویژگی‌های بازبینی جشنواره این بوده که هر کارگردان نمایش را در شهر خود اجرا کرده و گروه بازبینی با حضور در شهرهای بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، قائم‌شهر، بابل، آمل و ایزدشهر به تماشای اثر پرداخته و در پایان هر کار درباره ویژگی‌های آن، جهت تقویت نمایشها با کارگردانان به گفت‌گو پرداختند.

آثار منتخب گروه بازبینی که به زودی اعلام می‌شود در نهایت روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن سال‌جاری در مساجد استان اجرا شده و باهم به رقابت می‌پردازند.

دومین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد مازندران توسط حوزه هنری مازندران و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و شهرداری شهرهای ساری و نکا برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news